comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan Fatih Terim'e gönderme! Şenol Güneş...

23 Aralık 2017, Cumartesi 00:51
Fikret Orman'dan Fatih Terim'e gönderme! Şenol Güneş...

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan Galatasaray'da göreve gelen Fatih Terim'e, Şenol Güneş göndermesi geldi. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'dan çarpıcı mesaj! Galatasaray'da Fatih Terim'in yeniden göreve gelmesinin ardından imza töreninin başlamasına kısa bir süre kala siyah beyazlı kulübün resmi internet sitesinden "Kimler geldi kimler geçti." şarkısı altında Şenol Güneş videosu paylaşıldı. Bu paylaşımın üzerine Başkan Fikret Orman'dan da bir mesaj geldi. 


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın instagram hesabı


Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da kulübün resmi twitter hesabındaki Şenol Güneş videosuyla birlikte kendisine instagram hesabından Fatih Terim'in yeniden Galatasaray'da göreve gelişi sonrası çarpıcı bir mesaj yolladı. Fikret Orman'ın bu mesajı Fatih Terim'e gönderme olarak algılandı. 

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman paylaştığı mesajda, "Başarı dediğin sevgi, saygı ve istikrardır. Bir gün değil, hergün Beşiktaş..." ifadelerini kullandı. 


FATİH TERİM'DEN BEŞİKTAŞ AÇIKLAMASI!

Öte yandan imza töreninde şampiyonluk yarışındaki rakiplerini değerlendiren Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in, Beşiktaş'ın son 2 yılda elde ettiği şampiyonluklardan dolayı siyah beyazlıları tebrik ederken, Şampiyonlar Ligi'nde de yine ezeli rakibine başarılar diledi. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.