comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan cevap: "Bunlar hep futbol palavraları"

09 Kasım 2018, Cuma 19:25
Fikret Orman'dan cevap:

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Genk maçının ardından kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, BJK TV'ye kulübün ve takımın durumuyla alakalı genel bir değerlendirmede yaptı. 

"HOCAMIZIN ALDIĞI KARARLAR DOĞRULTUSUNDA DÜZELME VAR"
Beşiktaş'ın kuvvetli bir kadrosu var. Sahada mücadele eden bir olgusu göstermesi lazım. Bundan uzaklaşıldığı zaman Beşiktaş, Beşiktaş gibi oynamıyor. Son zamanlarda hocamızın aldığı kararlar doğrultusunda düzelme var. Üst üste şanssız maçlar oynadık. Başakşehir ve Genk maçları. En başından beri aynısını söyledim. Şu anda iyi bir yoldayız. Daha iyi olacağımıza inanıyorum. Genk deplasmanında 4-5 yapabilirdik. O kadar çok pozisyon bulduk. Son dakikada gol yedik. 

"BEŞİKTAŞ İYİ YOLDA"

Beşiktaş iyi yolda. Gittiğimiz rotada devam edersek, oyuncu kadromuz da buna yeterli. Artık çıkışa geçeceğimiz bir sürece gireceğimizi düşünüyoruz. İnşallah aynı rotada devam ederiz. 

"KADROMUZ GENİŞ"
Beşiktaş'ın kadrosu çok geniş. Bir oyuncu oynamadığı vakitte kadrodan çıkarıldı anlamına gelmez. Sürekli rotasyon yapıyoruz. Dorukhan ve Güven'den çok mutluyum. 

"KARİUS'UN İNŞALLAH KONTRATINI DA ALACAĞIZ"

Karius çok iyi bir kaleci. İnşallah kontratını da alacağız. Tabi onun da daha çok çalışması lazım. Daha henüz yeni. Burası kolay bir kulüp değil. Karius, Beşiktaş'ın güvendiği bir kaleci. Karius'u göndereceğimiz yönündeki haberler genel futbol palavraları. 

Karius'un eleştirilen performansı üzerinden Aboubakar örneğini veren Fikret Orman, "Aboubakar'ı aldığımızda ilk 6 ay bunu nereden aldınız diyorlardı. Sonradan Aboubakar'ı aman alın alın demeye başladı. Şu anda Aboubakar sakat. Hala bana sakat futbolcuyu transfer edin diye yazıyorlar." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (24 Haziran 2019)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.