comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan Aykut Kocaman'a: 'Sana mı kaldı kardeşim?'

24 Şubat 2018, Cumartesi 12:23
Fikret Orman'dan Aykut Kocaman'a: 'Sana mı kaldı kardeşim?'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın açıklamalarına yanıt verdi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta divan kurulu toplantısında konuşan Fikret Orman, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'a sert sözlerle yüklendi. Kocaman'ın derbi öncesi yaptığı açıklamalara yanıt veren Fikret Orman, "Beşiktaş hakkında konuşmak sana mı kaldı kardeşim?" dedi.

"DEHŞETLE KINIYORUM"
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın derbiyle ilgili açıklamalarına yanıt veren Fikret Orman, "Ölüm kalım maçıymış. Sana mı kaldı kardeşim bunu söylemek? Bu açıklamaları dehşetle kınıyorum. Ayıptır! TFF'ye de sesleniyorum. Ona (Aykut Kocaman'a) ceza vereceksiniz diye benim hocamı neden sevk ediyorsunuz?" şeklinde konuştu.

AYKUT KOCAMAN NE DEMİŞTİ?

"Beşiktaş ile ilgili olarak önümüzde son 2 yıl var. Vodafone Park'taki maç sonuçları ve oyun şekli var. Şampiyonlar Ligi'nde olmak isteyen Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Medipol Başakşehir gibi takımların geçiş yeri lig. Bayern Münih karşılaşmasındaki skorun, oyunun veya eksik kalmanın olumlu ya da olumsuz etkisi bu maçta 10 dakika sürer. 10'uncu dakikadan sonra her şey doğal seyrine döner. Biz o doğal seyirde neler olabileceğini hesaplamaya çalışıyoruz. Beşiktaş açısından bu maç, kırılma maçı olarak gözüküyor."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.