comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'dan Antalya kampında açıklamalar: 'Oyuncular satılacak eşya değil

07 Ocak 2018, Pazar 13:53
Fikret Orman'dan Antalya kampında açıklamalar: 'Oyuncular satılacak eşya değil

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, takımın Antalya'da yaptığı kampta basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ikinci yarıda daha iyi bir performans beklediklerini belirterek transfer konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta transfer ve ikinci yarı çalışmaları devam ederken başkan Fikret Orman, Antalya kampında transfer ve takımın gidişatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Antalya kampında barbekü partisinde basın mensuplarıyla bir araya geirken gündeme dair de önemli açıklamalar yaptı.
 

Fikret Orman'dan Antalya kampındaki açıklamaları


Fikret Orman, ikinci yarı takımdan daha çöok şey beklediğini belirterek, transferle ilgili tatlı sert bir açıklama yaptı.
"ARDA TURAN'I GÖRMEK İSTERİM AMA..."

Orman, "Beşiktaş inşallah ikinci yarıda daha iyi performans gösterir. Oyuncularım benim gözümde satılacak eşya değil dedi. Orman, Arda Turan ile ilgili soruyaysa, "Beşiktaş takımının şu anda takım derinliği Türkiye'de hiçbir takımda olmayan bir derinliktir. Arda Turan'ı takımda görmek isterim ama Beşiktaş'ın o bölgede kadro derinliğinde çok oyuncusu var" diye konuştu.

Fikret Orman, Orkan Çınar ile de ilgili konuşarak, "Orkan'ın oynamasını istiyorum. Bir tek Konyaspor'dan değil başka takımlardan da istek var. İkinci yarı daha fazla oynayıp, aktif olmasını istiyorum" ifadesini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 


FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)