comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman'a sürpriz teklif! TFF Başkanı (BJK Haberleri)

20 Mart 2019, Çarşamba 11:32
Fikret Orman'a sürpriz teklif! TFF Başkanı (BJK Haberleri)

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'a TFF Başkanlığı için aday olması yönünde baskı yapıldığı iddia edildi.

FutbolArena - Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman'ın TFF Başkanlığı'na aday olacağı yönünde iddialar ortaya atılmıştı. Orman'ın böyle bir düşüncesi olmadığını açıklamasına rağmen kendisine yönelik baskıların arttığı iddia edildi. Kulüpler Birliği'nde yer alan kulüp başkanlarının Fikret Orman'a bu yönde baskı yaptığı öne sürüldü. 
 

Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman, TFF Başkanlığı'na aday olacak mı?


Beşiktaş ile mayıs ayında seçimlere girecek olan Fikret Orman'a aynı zamanda TFF Başkanlığı için de baskı yapıldığı iddia edildi. Türkiye Gazetesi'nde yer alan habere göre; daha önce TFF Başkanlığı gibi bir düşüncesi olmadığını belirten Orman'a ciddi bir şekilde 'Aday ol' baskısı var. En büyük teşvik ise Orman'ın başkanlığını yürüttüğü Kulüpler Birliğinden geliyor.

7 YILLIK BAŞKANLIK TECRÜBESİ
Fikret Orman'a, 7 yıllık başkanlık sürecinde tecrübeler kazandığı ve TFF Başkanlığı için uygun isimlerden biri olduğu yönünde ısrar edildiği iddia edildi. Beşiktaş Başkan adaylarından Hürser Tekinoktay da Fikret Orman'ın TFF Başkanlığı'na aday olması halinde destek vereceklerini açıklamıştı. 

FİKRET ORMAN NE DEMİŞTİ?

"TFF Başkanlığı için ismim geçiyor. Bu bana bıkkınlık getirdi. Beşiktaş'ta muhalefet çetesi benden kurtulmak için göndermediği yer kalmadı. Benim için Beşiktaş'tan büyük makam yok."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)