comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman ve Nihat Özdemir'den Bein Sports açıklaması

02 Temmuz 2019, Salı 17:57
Fikret Orman ve Nihat Özdemir'den Bein Sports açıklaması

TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Fikret Orman, Bein Sports ile yapılan toplantıdan sonra açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Türk futbolunda Bein Sports endişesi devam ediyor. TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Fikret Orman, Bein Sports ile yapılan toplantıdan sonra kameralar karşısına geçerek dikkat çeken ifadeler kullandı.
 

Bein Sports, Süper Lig'den çekilecek mi?


TFF Başkanı Nihat Özdemir, "Bein Sports ile görüşmelerimiz devam edecektir. Bütün hedefimiz marka değerimizi yukarı çıkarmak olacaktır." diye konuştu.

Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Fikret Orman, "Türk futbolunun yukarı gitmesi için marka değerinin yükseltilmesi gerekiyor. Yayıncı kuruluş ile görüşme gayet güzel geçti. Bütün kulüpler yayıncı kuruluş ile iyi ilişkiler kuruyor. Türk futbolunun ilerlemesi için ürünün pazarlanması gerekli." dedi.
FİKRET ORMAN NELER DEMİŞTİ?

Dün Kulüpler Birliği Toplantısı'ndan sonra konuşan Fikret Orman, "Yayıncı kuruluşla ilgili beIN Sports ve TFF ile görüşeceğiz. Türkiye'de finansal olarak bir kriz var. Yayıncı kuruluşun yöneticileri bizim dostlarımız. Haklı oldukları konular var. Bunları karşılıklı olarak konuşacağız. Detaya girmeye çok gerek yok. Futbolun marka değerini yukarı çıkarma zorunluluğumuz var. Kurlardaki artış kulüpleri sıkıntıya soktu. Herkes temkinli hareket etmek zorunluğunda. Kulüplerin daralması lazım." demişti.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!