comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman topa tuttu: 'Derbiyi şaibeli hale getirdi'

05 Mayıs 2019, Pazar 23:25
Fikret Orman topa tuttu: 'Derbiyi şaibeli hale getirdi'

Fikret Orman, Galatasaray - Beşiktaş maçının ardından sert açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Galatasaray derbisinin ardından hakem Bülent Yıldırım'ı topa tuttu. Beyaz TV'ye konuşan Fikret Orman'ın ifadeleri şu şekilde


Fikret Orman'ın Galatasaray 2-0 Beşiktaş maç sonu açıklamaları Beyaz TV


"HAKEM YANLI BAŞLAMIŞTIR MAÇA"

Hakem ilk dakika itibariyle vücut diliyle yanlı başlamıştı maça. Bu kadar derbiye çıkmış bir hakemin, bu hataları yapmasını normal karşılamama benim zekamda, benim tecrübemde olan birisi için mümkün değil. Maçın skoruna göre pozisyon aldı. Eyyamcılık ve pozisyon alma hakemin işi değil. 
"BİZ ÖZLEŞTİRİMİZİ YAPARIZ AMA HAKEM MAÇI ŞAİBELİ HALE GETİRDİ"

Biz kendi özeleştirimizi yaparız. Beşiktaş takımı taçtan böyle 2 gol yemez. Bugün hakem yüzünden kaybettik demiyorum ama hakem rezalet üstüydü. Art niyetli bir hakemdi ve maçı şaibeli bir hale getirdi. Hakem bugün maça çıktığında aklında bir fikir vardı. Ve bu beni çok rahatsız etti. Bu hakemlerle artık Türk futbolu bir yere gelemez. Ne ben, ne Beşiktaş taraftarı bunu hak etmiyor. Çok üzgünüm. Yazık... Maç 2-0 olduktan sonra Beşiktaş'ın lehine kararlar veriyor. Eyyam bu! Yemezler. Ben de görüyorum, herkes de görüyor. 

DÜDÜK ASTIRACAK MISINIZ SORUSUNA CEVAP!

Fikret Orman, Ertem Şener'in "Bülent Yıldırım'a düdük astıracak mısınız?" sorusuna, Benim öyle bir yetkim yok. Beşiktaş maçı kaybetti. Düdüğü assa ne olur? Taraftarımıza şirin görünmek için bizans oyunlarına girmem. Onları ben yapmam." yanıtını verdi. 


Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

MAÇ GÜNÜ | Türkiye - İzlanda maçı canlı iddaa, uzman yorumlar ve istatistikler