comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman - TFF polemiği! Yazarlar ikiye ayrıldı

09 Ağustos 2017, Çarşamba 14:26
Fikret Orman - TFF polemiği! Yazarlar ikiye ayrıldı

Fikret Orman'ın önceki gün TFF'ye ilişkin söylediği sözler gündemdeki yerini koruyor. Hıncal Uluç, “Fikret Orman tehdit etti” dedi. Milliyet Yazarı Atilla Gökçe, “Ortada tehdit yok. Gerçekler var” dedi.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Samsun'da oynanan Süper Kupa maçında çıkan olaylara ilişkin“Bizim taraftarımız çok olgundu. Ama federasyon bize de ceza vermeye de kalkarsa ortalığı ayağa kaldırırız” dedi yazarlar ikiye bölüdü. 

Fikret Orman tehdit mi etti yoksa etmedi mi?

ULUÇ: TEHDİT; GÖKÇE: TEHDİT DEĞİL 

Fikret Orman'ın ““Bizim taraftarımız çok olgundu. Ama federasyon bize de ceza vermeye de kalkarsa ortalığı ayağa kaldırırız” sözleri için Sabah Yazarı Hıncal Uluç, “Lafa bakar mısınız, Sayın Savcım..


Hıncal Uluç'un bugünkü yazısı


Adam Devlet Kurumu TFF'yi ve onunla birlikte olayı incelemeye alan, Devlet Kurumu İçişleri Bakanlığı'nı, yani "Devlet"i alenen, resmen tehdit ediyor ve herkesi kör, milleti sersem sanarak "Bu bir tehdit değildir" diyor” diye yazdı. 

"ORTADA GERÇEKLER VAR"

Fikret Orman'ın bu sözleri içinse Milliyet Yazarı Atilla Gökçe ise “ İşine gelen “tehdit” algısıyla yorumluyor bu sözleri. Ortada tehdit yok, gerçekler var.   TFF kurullarında maalesef tutarsızlıklar söz konusu. Hukuk, PFDK ve Tahkim  Kurulu kararları çelişkilerle, farklılıklarla dolu. Etik Kurulu'nun yaptığı işleri de bilmiyoruz. Orman'ın sözleri önceden incinmiş bir insanın uyarısı olabilir. Tehdit değil” diye değerlendirdi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Transfer Arenası (19 Haziran 2019)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.