comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman, Quresma ve Mertcan Çam hakkında konuşacak

08 Mart 2018, Perşembe 20:41

Ricardo Quaresma'ya verilen cezaya tepkili olan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman yarın gündeme dair değerlendirme yapacak.

FutbolArena - Beşiktaşlı yıldız Ricardo Quaresma'ya verilen 5 maçlık cezanın Tahkim Kurulu tarafından onanması üzerine Siyah Beyazlı kulüpten açıklama bekleyen taraftarlar ve futbol kamuoyu yarın sabahı bekleyecek. Başkan Fikret Orman, Beşiktaş'ın Volvo ile yapacağı sponsorluk anlaşmasından sonra gündeme dair soruları cevaplayacak.
 

Beşiktaş, Volvo ile sponsorluk anlaşması


Siyah beyazlılardan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Beşiktaş JK, gelirlerini marka değerlerine uygun projelerle artırma vizyonu çerçevesinde, uluslararası şirketlerle verimli iş birlikleri gerçekleştirmeye devam ediyor.
 
Kulübümüz bu kapsamda, dünyanın önde gelen markalarından biri ile yeni bir iş ortaklığını duyurmak üzere, Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman'ın da katılımıyla, 9 Mart Cuma günü bir basın buluşması düzenliyor."
 

Ricardo Quaresma'nın cezasına Beşiktaş ve Fikret Orman'ın tepkisi


DHA'nın haberine göre başta Quaresma'ya verilen ve Tahkim Kurulu tarafından onanan 5 maçlık cezayı yönetim ve camia adına değerlendirecek olan Orman, bugün gündeme düşen bir diğer konu olan Mertcan Çam transferi ilgili iddialara da açıklık getirecek ve futbol gündemini değerlendirecek.
Başkan Fikret Orman'ın yarın sabahki basın toplantısı statta saat 11:00'de başlayacak.

QUARESMA NEDEN 5 MAÇ CEZA ALDI?

Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma, Fenerbahçe ile oynanan Ziraat Türkiye Kupası'nda yarı finalde oynanan karşılaşmada kırmızı kart görmüş ve PFDK tarafından 5 maçlık ceza gelmişti.

Beşiktaş Kulübü, Ricardo Quaresma'nın 5 maçlık cezası hakkında Tahkim Kurulu'na 12 sayfalık rapor vermiş ve indirim isteğinde bulunmuştu. Ancak Tahkim Kurulu, Ricardo Quaresma'nın 5 maçlık cezasını onadı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (14 Ağustos 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.