comScore
1 / 7

Fikret Orman devreye girdi! Vida ile takas yapılacak

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yeni sezonun transfer çalışmalarına erken başladı.

2 / 7
Beşiktaş’ta Fikret Orman transfer konusunda bizzat devreye giriyor.
3 / 7
Beşiktaş Yönetimi, Cenk Tosun’da kararlı... Yeni sezonda nokta atışı yapmak isteyen Başkan Fikret Orman’ın Burak Yılmaz ile Cenk Tosun’un Milli Takım’da çok iyi anlaşması nedeniyle eski yıldızı Cenk’i transfer etmek için harekete geçtiği öğrenildi. Golcü yıldızın kiralanması için tüm şartlar zorlanacak.
4 / 7
Cenk Tosun’un Everton’da yedek kaldığı için ayrılmak istediği ve bu nedenle Beşiktaş’ın teklifini beklediği öğrenildi. Everton’ın da gelecek sezon Cenk’i kadroda düşünmediği gelen bilgiler arasında.
5 / 7
Bu arada Everton’ın Beşiktaş’ın yıldızı Vida’yla ilgilendiği öğrenildi. Bu nedenle Vida ile Cenk Tosun’un takas edilmesinin masaya yatırılacak seçenekler arasında olduğu da öne sürüldü.
6 / 7
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın bu transferi bitirmek için bizzat devreye girmesi bekleniyor. Başkan Orman’ın kongreden önce Cenk için gerekli adımları atacağına kesin gözüyle bakılıyor.
7 / 7
Bu sezon Everton formasıyla 21 maça çıkan Cenk Tosun sadece 2 gol ve 3 asist yaptı. Yedek kalmaktan sıkılan Cenk’in Beşiktaş’a dönmek istediği öne sürüldü. (Takvim)