comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman Cenk Tosun'a gelen teklifi açıkladı! 35 milyon euro

03 Ocak 2018, Çarşamba 12:20
Fikret Orman Cenk Tosun'a gelen teklifi açıkladı! 35 milyon euro

Beşiktaş'ta Domagoj Vida için imza töreni düzenlenirken, başkan Fikret Orman Cenk Tosun transferiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

FutbolArena - Beşiktaş transfer döneminde ilk imzasını Hırvat stoper Domagoj Vida'ya attırdı. Vida için imza töreni düzenlenirken Başkan Fikret Orman da imza töreninde basının karşısına çıktı. Orman törende Cenk Tosun'un transferine ilişkin de önemli açıklamalar yaptı. Beşiktaş Transfer gündemindeki son dakika gelişmeleri FutbolArena'da! 


Cenk Tosun'a Çin'den gelen transfer teklifi


Vida'ya "Come To Beşiktaş" diyenin Cenk Tosun olduğu ancak Cenk Tosun'un takımdan ayrılacağına yönelik haberlerin çıktığı yönündeki soruya cevap veren Fikret Orman, "Cenk Tosun ile alakalı bir cevap vereyim; Hep şunu söylüyorum. Beşiktaş ciddi bir  kulüptür. Bütün adımlarını ciddiyet üzerine atar. Oyuncularımıza teklif gelmesi çok normaldir. Tekilf arttırdığımız tarzında şeyler yazıldı. Bunların hepsi gerçek dışıdır." dedi. 

Cenk Tosun'un kariyerinin gelen tekliflerden daha önemli olduğunu da söyleyen Fikret Orman, "Evet, Everton kulübünün bir teklifi var ama bunu ilk kez söylüyorum bir Çin kulübünün de 35 milyon euroluk teklifi de var. Fakat biz bunu Cenk Tosun'un oynama isteği nedeniyle hiç gündeme almadık" dedi. 
Fikret Orman ayrıca "Ne hayırlısıysa o olur. Kendi stratejimize göre hareket ediyoruz. Şu anda "Bitmiş, olmuş" diye bir durum yok. Transfer dönemi de 1 aylık bir süreç. Önümüzde uzun bir süre var." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)