comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman, Cenk Tosun için son kararı verecek

02 Ocak 2018, Salı 17:31
Fikret Orman, Cenk Tosun için son kararı verecek

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Güney Afrika'daki tatilinden bugün dönerken gece yönetimi toplayacak ve Cenk Tosun'un transferinde son karar verilecek.

FutbolArena Özel - Beşiktaş'ta Cenk Tosun transferiyle ilgili nihai karar bu geceki toplantıda verilecek. Güney Afrika'daki tatilinden bugün dönen Fikret Orman yönetimiyle birlikte bu gece bir toplantı yapacak ve Cenk Tosun'un transferine karar verilecek. 

Everton kulübünden resmi bir teklif alan Beşiktaş'ta yönetim bu gece toplanıp bu teklife cevabını iletecek. Siyah beyazlı yönetimin bu teklife 'evet' cevabı vermesi bekleniyor. 
Londra'da bulunan Cenk Tosun'a da bu gece çıkan karara göre haber gönderilecek ve transfere onay verilirse de Cenk Tosun Everton kulübü için sağlık testinden geçecek. 

EVERTON FİYAT ARTTIRDI MI?

Öte yandan İngiliz basınında çıkan Everton'ın Cenk Tosun için önerdiği bonservis miktarını yükselttiği yönündeki haberler de doğru değil.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen Everton yetkilileriyle Beşiktaş yönetimi arasında Cenk Tosun'un transferi için yapılan görüşmeler neticesinde 25 milyon euro'da anlaşma sağlanmıştı. Başkan Fikret Orman yılbaşı tatili için Güney Afrika'ya giderken, Orman'ın yetki verdiği yöneticiler Everton yetkilileriyle görüşmüştü. 25 milyon euro'da anlaşma sağlanmasının ardından da Everton'ın bu teklifi imzalı bir şekilde 1 Ocak Pazartesi günü kulübe iletildi. Şimdi Fikret Orman ve yönetimi toplanıp bu teklife cevabını iletecek.

Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)