comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman bombaladı: 'Siz kimsiniz? Ayak oyunlarıyla olmaz!'

02 Şubat 2019, Cumartesi 23:46
Fikret Orman bombaladı: 'Siz kimsiniz? Ayak oyunlarıyla olmaz!'

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Antalya Beşiktaşlılar Derneği'nde son derece çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Spor Toto Süper Lig 20. haftasında oynanacak olan Antalyaspor maçı öncesinde Antalya Beşiktaşlılar Derneği'nde konuştu. 

"BİLMEM NEYİN ŞOFÖRÜ BEŞİKTAŞ'TA KANAAT ÖNDERİ OLMUŞ"
Çıkın aday olun. Çıkın diyorum ya. Bunun ayıbı yok ki. Biz adayız deyin. Kimsiniz? Bir anlatın. Mesleğiniz ne, ne yapmışsınız? Bilmem neyin şoförü Beşiktaş'ta kanaat önderi olmuş. Boş gezen adamlar gelmişler beni irdeliyorlar. Çıkın biz adayız deyin. Ne bekliyorlar? Maçı kaybetmeyi bekliyorlar. 

"YÜREĞİNİZ VARSA MAÇA GELİP YÜZÜME SÖYLEYİN"

Beşiktaş'ın bayan basketbol maçı oynanıyor. Nerde Mersin'de? İstanbul'dan otobüs tutuyorlar. Mersin'den, Adana'dan ve Antalya'dan giden yok. Beşiktaş için İstanbul'da oynanan maça gel. Beşiktaş için maça gidiyor musun? İstanbul'daki maça gel. Bana söyleyebileceğin bir yüreğin varsa gel yüzüme söyle. 

"BEN SADECE BEŞİKTAŞLILARA HİZMET ETMEKLE İLGİLENDİM"

Arkadaşlar ben sizin için çalışıyorum. Siz benim için çalışmıyorsunuz. Eğer bu emeği sizler hissetiyseniz, bana hissettireceksiniz. Ben bunu hissetmediğim sürece Beşiktaş başkanlığı yapmam. Beşiktaş'ın tarihine tarihsel imzalar attım. 1 kişi desin ki, Başkan bizim kaç tane kongre üyemiz var? Çıkıp biri desin. Ben sadece Beşiktaşlılara hizmet etmekle ilgilendim. 

"ORGANİZASYON YAPIYORLAR"

Divan Toplantısı'nda 'Başkan konuşmadan önce konuşalım' diye organizasyon yapıyorlar. Hangi tarihte kulübün başkanı konuşmadan konuşacakları? Amaç ne? Ben size söylüyorum. Aday olmaksa çıkın aday olun. 

"AYAK OYUNLARIYLA, DEDİKODU YAPARAK BU İŞ OLMAZ"

Beşiktaş kimsenin babasının malı değildir. Benim de 1 dönemim kaldı. Benden sonra bir başkan gelecek ve gelmelidir de. Ancak bu ayak oyunlarıyla olmaz. Dedikodu yapmadan, iş yapan insanlarla olur. Çok daha ağır konuşurum. Günü geldiği zamanda da konuşacağım. Beşiktaş'ı yönetmek popüler olduğu için yapılan bir şey değildir. Bu camiayı seveceksiniz. Bu camia için mücadele edeceksiniz. Bu camia için alın teri dökeceksiniz. 

"SÜLEYMAN AĞABEYDEN SONRAKİ TÜM TESİSLERİ BEN YAPTIM"

Diyorlar ki, efendim stat yaptı. Zannedersin ki kulübe yaptım. Bunu eleştiren adamlar bir tane çivi çakmamış insanlar. Bunu konuşanlara şunu soruyorum, siz ne yaptınız? Beşiktaş'ta Süleyman ağabeyden sonraki bütün tesisleri ben yaptım. Ne varsa ben yaptım. Ümraniye, Akatlar, İnönü Stadı'nın modernizasyonunu ben yaptım. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (15 Ekim 2020)