comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman: "Algı diye bir senaryo kuruyorlar"

18 Şubat 2018, Pazar 20:18
Fikret Orman:

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Bayern Münih ve ligde önümüzdeki hafta oynayacakları Fenerbahçe derbisi hakkında açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'nde hafta arası oynayacakları Bayern Münih maçı öncesi açıklamalarda bulunurken, Konyaspor maçında tepki gören hakem Alper Ulusoy'un kararları hakkında gelen soruya da yanıt verdi. 

Kulüp televizyonuna açıklamalarda bulunan Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi'nde hafta arası oynayacakları Bayern Münih karşılaşması hakkında, “Tarihimiz açısından önemli bir mücadele. Takım kadromuz tam olarak sahada, sakatımız yok. Oyuncularımın morali iyi. Biraz tabii Konya maçına üzüntülüler ama her maç bittikten sonra yeni bir maç başlıyor. Lig‘de daha çok maçımız var. Bizim buradaki direkt rakiplerimizin hepsiyle maçlarımız var. Bu hafta sonu da Fenerbahçe ile sahamızda oynayacağız.
"BEŞİKTAŞ'IN KAYBETTİĞİ BİR ŞAMPİYONLUK YOK"

Fikret Orman lig yarışı ve kendilerini bekleyen zorlu fikstür hakkında ise, "Beşiktaş'ın kaybettiği bir şampiyonluk yok. Kimsenin de kazandığı br şampiyonluk yok. Daha önümüzde çok maç var. Onun için şu anda Lig değil de daha fazla Şampiyonlar Ligi‘ne konsantre olmamız lazım. Çok kaliteli, tecrübeli bir kadromuz var. Bunların hepsini, aşabilecek güçte olduğumuza inanıyorum. Futbol şansı yanımızda olsun. Allahtan Bayern Münih maçında yabancı bir hakem var. Hakem hakkında endişem de yok. İnşallah güzel bir maç olacak.” diye konuştu.

"ALGI DİYE BİR SENARYO KURUYORLAR"

Fikret Orman, "Konyaspor mücadelesinde ilginç kararlar vardı. Ayrıca Kamuoyunda Beşiktaş kollanıyor diye bir algı yaratılmaya çalışılıyor. Ama bir yandan da bunlar yaşanıyor. Sizin görüşünüz nedir? sorusuna ise şu cevabı verdi:

“Başarılılar. Algı diye bir  senaryo kuruyorlar. Gayet de başarılı ama o başarılarını biz sahada çözeceğiz. Bizim işimiz orası.  Bununla alakalı bir açıklama yapacağım. Şu anda Bayern Münih maçının önüne geçmesini çok doğru bulmuyorum. Beşiktaş camiası olarak şu anda Bayern Münih maçına konstantre olalım. Salı akşamı inşallah maç bittikten sonra döneceğiz. Çarşamba veya Perşembe bununla ilgili bir açıklama yaparım. Her şey kamuoyunun ortasında gelişiyor.

"BİZİM DE SÖYLEYECEK LAFLARIMIZ VAR"

Bizim de söyleyecek laflarımız var. Benim netice itibari ile şu anda iki sorumluluğum var. Ama benim esas sorumluluğum Beşiktaş'tır  Ben Beşiktaş başkanıyım. Türk sporuna hizmet etmek bir tek benim görevim değil, herkesin görevi. Ben baktığım tüm açılara Beşiktaş açısından bakarım. Onunla alakalı söyleyeceğim lafları da hiç çekinmeden söylerim.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (20 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.