comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman: "Adaylar geleceğe bakmalı"

16 Ekim 2019, Çarşamba 15:44
Fikret Orman:

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi'nin açıklamalarıyla ilgili konuştu.

FutbolArena - Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, başkan adaylarından Ahmet Nur Çebi'nin kendisi hakkında yaptığı açıklamalar hakkında konuştu. Fikret Orman, "Ben aday değilim, aday olan arkadaşlar da yapacaklarını açıklasınlar." dedi.

"AHMET ABİNİN KIRGINLIĞI OLABİLİR"
"Seçim sürecinde ben aday değilim. Beni adaylık polemiklerinin içine sokmayın. Ahmet abiyle aramızda duygusal bağ var. Kırgınlıkları olabilir. Bazıları dolduruşa getirir. Ben aday olsaydım söylediklerine cevap verirdim. Adaylar kendileri aralarında gelecekle ilgili konuşmalı. Polemiklere soktuğunuz taktirde sürekli bir mevzu çıkar. Ben polemiklere girmek istemiyorum. Seçimler bittiğinde cevap vermem gereken bir şey olursa lafımı esirgemem. Ben aday değilim, aday olan arkadaşlar da yapacaklarını açıklasınlar. Borçları nasıl düşürecekler, şampiyon takımı nasıl yaratacaklarını anlatsınlar. Geçmişe değil, geleceğe aday oldular."

AHMET NUR ÇEBİ NE DEMİŞTİ?

"Ben Şenol Hoca ile ekip değilmişim. Bunu söyleyen, bana abi diyen ve 6.5 yıl birlikte görev yaptığım insan. Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. Şampiyonluklarda verdiğim emeklerde beni ortak etmemesi nedeniyle hakkımı helal etmiyorum. Allah yolunu açık etsin. Beşiktaş'ı hırslarımızla yakmayacağız." 

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"