comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman aday olmazsa kimi destekleyecek?

01 Ekim 2019, Salı 11:49
Fikret Orman aday olmazsa kimi destekleyecek?

Beşiktaş'ta Fikret Orman'ın seçimlerde aday olmaması halinde hangi adayı destekleyeceği merak ediliyor.

FutbolArena - Süper Lig'e iyi bir başangıç yapamayan ve 6. haftayı küme düşme hattında kapatan Beşiktaş'ta gündem seçim. Fikret Orman'ın görevi bırakacağını açıklamasının ardından olağanüstü seçim kararı alındı. Siyah beyazlılarda seçim öncesi Fikret Orman'ın yeniden aday olup olmayacağı merak ediliyor. FutbolArena TV'de yayınlanan Hattrick programında Çağdaş Sevinç, siyah beyazlı kulüpte yaşanan son gelişmeleri aktardı.
 

Beşiktaş Haberleri: Beşiktaş'ta Fikret Orman aday olacak mı?


Hattrick programında son gelişmeleri paylaşan Çağdaş Sevinç, "Fikret Orman'ın aday olması beklenmiyor ancak destekleyeceği bir isimle devam etme ihtimali var deniyor. Bu kişinin Serdal Adalı veya İsmail Ünal olabileceği söyleniyor. Bu gruba dışarıdan Yıldırım Demirören'in de destek verebileceği belirtiliyor. Fikret Orman'ın bunu açıklamama sebebinin Ahmet Nur Çebi'nin önünü kesmek olduğu da iddia ediliyor. Kongre üyeleri ve konuşulan isimler biraz da duruma göre hareket etmek için bekleme halinde. Gördüğüm kadarıyla Fikret Orman veya Yıldırım Demirören'in ortak destekleyeceği bir aday ya da Ahmet Nur Çebi ve Erdal Torunoğulları'nın ön planda olduğu ikinci bir grup arasında seçim geçecek." dedi.

SERDAL ADALI'DAN ADAYLIK AÇIKLAMASI
"Benim adaylığımın, sayın başkanın (Fikret Orman) adaylık kararıyla bir alakası yok. Her iki kararına da saygı duyarım. Burada önemli olan Beşiktaş'a faydalı olup olmayacağımdır. Beşiktaş'a faydalı olacağıma inandığım anda adaylığımı açıklayacağım."

"MEVZU BAHİS BEŞİKTAŞ İSE GERİSİ BENİM İÇİN AYRINTIDIR"

"Biz daha önceki dönemlerde başkanla karşılıklı rakip olarak seçime girdik. Geçen sene eylül ayında sayın başkanla bir araya geldik. 'Mevzu bahis Beşiktaş ise gerisi benim için ayrıntıdır.' dedim. Bugünlere kadar geldik. Beşiktaş başkanlığı herkes için olduğu gibi benim için de büyük bir onur ve gururdur"

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.