comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman aday olacak mı? Basın toplantısında açıkladı

09 Ekim 2019, Çarşamba 11:56
Fikret Orman aday olacak mı? Basın toplantısında açıkladı

Beşiktaş'ın yeni sponsoru için basın toplantısı düzenleyen Fikret Orman'dan adaylık açıklaması geldi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta yaklaşan seçim öncesi görevi bırakacağını açıklayan Fikret Orman, aday olmayacağını duyurdu. Fikret Orman yeni sponsor için düzenlenen basın toplantısında aday olmadığının altını çizerek tepki gösterdi.
 

Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman başkan adayı olacak mı


Fikret Orman açıklamasında, "Ben söyleyeceklerimin hepsini söyledim. O gün ne söylediysem aynı noktadayım. Benim için yeni bir gündem yok. Çok net konuştum. Düşüncelerimi merak edenler tekrar konuşmamı dinlesinler. İnternette vardır. Ne hissiyatta olduğumu ifade ettim. O günden bugüne kadar aldığım karar konusunda herhangi bir değişiklik yok. Çok net konuştum ve net olarak ifade ettim. İnsanlar benim düşüncelerimi merak ediyorlarsa internetten bunun cevabını bulabilirler" ifadelerini kullandı.

"ÇOK NET ANLATTIM, ADAY DEĞİLİM"
Konuya açıklık getiren Fikret Orman, "Aday olmayacağım diyorum hala soruyorsunuz. Kimse açıklamaya doymuyor. Çok net anlattım. Aday değilim. Ben kongre kararı aldım. Kaldıraç noktası ben değilim. Sizin sorularınıza cevap verecek kişiler, sizin muhatap gördüğünüz insanlar." diye konuştu.

BEŞİKTAŞ'IN YENİ SPONSORU ÖZERSOYLAR GRUBU

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada “Beşiktaş JK, ülkemizin dış ticaret alanında faaliyet gösteren şirketlerinden Petrokimya ve Dış Ticaret sektörünün köklü markası Özersoylar Grubu ile iş birliğine gitme kararı aldı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve şirket yetkililerinin de katılacağı toplantı Vodafone Park'ta yapılacaktır” denilmişti.

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Selen Yakıcı İle Top 5 (16 Kasım 2020)