comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman aday olacak mı? Açıklama geldi

02 Ekim 2019, Çarşamba 15:01
Fikret Orman aday olacak mı? Açıklama geldi

Beşiktaş'ta Fikret Orman, adaylıkla ilgili net açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Beşiktaş'ta görevi bırakacağını açıkladıktan sonra olağanüstü seçim kararı alan ve yeniden adaylığı gündemde olan Fikret Orman, konuyla ilgili konuştu. Fikret Orman'ın bir süre sessiz bekleyeceği ve seçimlerde aday olacağı iddiaları gündemde yer alırken eski yöneticilerden Candaş Tolga Işık, Fikret Orman ile ilgili paylaşımda bulundu. 
 

Beşiktaş Haberleri: Fikret Orman, Beşiktaş başkanlığına aday olacak mı?


Beşiktaş'ta bu ay içerisinde yapılacak olağanüstü seçim öncesi hareketli saatler yaşanıyor. Birçok ismin adaylık için adı geçerken Fikret Orman'ın da yeniden seçime gireceği söylentileri dillendiriliyordu. Siyah beyazlılarda Fikret Orman döneminde yöneticilik yapan Candaş Tolga Işık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Az önce Fikret Orman'la konuştum “Kararımı açıkladığım günden beri hiç değiştirmedim, değiştirmeyeceğim de. Aday değilim. Olmayacağım.” dedi" ifadelerini kullandı.
 

Yıldırım Demirören, Beşiktaş'a aday olacak mı?


Beşiktaş'ta 20 Ekim'de yapılacka olan seçim öncesi adaylar ortaya çıkmaya başladı. Serdal Adalı, Ahmet Nut Çebi ve Hürser Tekinoktay'ın ardından Yıldırım Demirören'in de liste çalışmalarına başladığı iddia edildi. Gazeteci Sercan Dikme'nin haberine göre; Yıldırım Demirören seçimler için liste çalışmalarına başladı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"