comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fikret Orman açıkladı! Bein Sports çekilecek mi?

01 Temmuz 2019, Pazartesi 13:42
Fikret Orman açıkladı! Bein Sports çekilecek mi?

Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, yayıncı kuruluş beIN Sports ve Türkiye Futbol Federasyonu ile yarın masaya oturacaklarını söyledi.

FutbolArena - Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, Kulüpler Birliği Vakfı'nın toplantısından sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Bein Sports konusunda son durumu açıklayan Fikret Orman, "Yarın yayıncı kuruluş ile bir toplantı yapacağız" ifadelerini kullandı.
 

Fikret Orman'dan Bein Sports açıklaması


Kulüpler Birliği ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman: "Yayıncı kuruluşla ilgili beIN Sports ve TFF ile yarın görüşeceğiz. Türkiye'de finansal olarak bir kriz var. Yayıncı kuruluşun yöneticileri bizim dostlarımız. Haklı oldukları konular var. Bunları karşılıklı olarak konuşacağız. Detaya girmeye çok gerek yok. Futbolun marka değerini yukarı çıkarma zorunluluğumuz var. Kurlardaki artış kulüpleri sıkıntıya soktu. Herkes temkinli hareket etmek zorunluğunda. Kulüplerin daralması lazım." dedi.

UEFA VE FFP AÇIKLAMASI
Lisans talimatı hakkında soruya yanıt veren Fikret Orman, "UEFA, FFP kurallarının Türkiye'de de uygulanmasını istiyordu. Bütün verileri biz TFF'ye gönderdik ve böylece lisans talimatı yayınlandı. Kulüplerin endişelerini de TFF'ye ilettik." diye konuştu.

FİKRET ORMAN'DAN RYAN BABEL YORUMU

Beşiktaş'ın transfer gündemi hakkında soruları yanıtsız bırakan Fikret Orman, "Şu anda Kulüpler Birliği için buradayız. Bunları başka zaman konuşuruz." ifadelerini kullandı. Ardından "Babel'in Galatasaray'a transfer olmasını nasıl yorumluyorsunuz?" sorusuna kısa bir cevap veren Fikret Orman, "Hayırlısı olsun. Bizimle sözleşmesi bitmişti." dedi.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

BİLYONER'E ÜYE OL, 10+10 TL BİLYONPUAN'I HEMEN AL!