comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Feyyaz Uçar'dan Galatasaray'ın paylaşımına tepki

04 Mart 2024, Pazartesi 03:45
Feyyaz Uçar'dan Galatasaray'ın paylaşımına tepki

Beşiktaş Yöneticisi Feyyaz Uçar, Galatasaray derbisinin ardından hakem kararlarına tepki gösterirken "Adil bir yönetim istiyoruz." dedi. Feyyaz Uçar, Galatasaray'ın maç sonu paylaşımına tepki gösterirken, "Başkanımız, twetin silinmesini istedi. Galatasaray yönetimi silineceğini söyledi ama hala tweet silinmedi." ifadelerini kullandı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 28. haftasında sahasında derbide Galatasaray'a 1-0 mağlup etti. 

Beşiktaş Yöneticisi Feyyaz Uçar derbinin ardından açıklamalarda bulundu. 
"ELİMİZDEN GELENİ YAPTIK"

Takım iyi mücadele etti ve iyi futbol oynadı. Ellerinden geleni yaptılar. Son vuruşlarda ve son paslarda daha dikkatli olabilseydik skor farklı olabilirdi. Zaman zaman oyunu çabuk başlatma çabalarımız maçın hakemi tarafından engellendi.

"GALATASARAY'IN YAPTIĞI PAYLAŞIM..."

"Bugün talihsiz bir olay yaşadık. Galatasaray yönetimini ağırladık. Beraber yemek yiyip maçı izledik. Ancak daha henüz Galatasaray yönetimi stadı terk etmemişken kulübün kurumsal olarak attığı tweeti gördük. Başkanımız, twetin silinmesini istedi. Galatasaray yönetimi silineceğini söyledi ama hala tweet silinmedi. Sabah da bundan çok daha ağır bir tweet silindi. Kartal'ı sığdıracak bir kafes, ağırlığını taşıyacak bir salıncak henüz yapılmadı, yapılmayacak. Kartal zaten yükseklerde uçar. Biz, rakiplerimizle sosyal medya aracılığıyla görüşmek istemiyoruz. Karşılıklı, iyi niyetle konuşabiliriz. Bu hareket hiç yakışmadı. İş farklı yerlere gidiyor. Ahlaki zedelenmeye doğru gidiyor."

"ADİL YÖNETİM İSTİYORUZ"

İlk yarıda da maçı aynı hakem yönetti. Kendisine saldırıda da bulunuldu. Sonra birden böyle bir maça tekrar verildi. Bir tane penaltı pozisyonu var. Hakem, VAR'dan çağrılmadı. VAR bizim aleyhimize var, lehimize yok. Adil yönetim istiyoruz. Penaltı pozisyonunda rakip, Cenk'in formasına asılıyor ama VAR çağırmıyor. Kırmızı kart pozisyonunda sarı kart bile tartışılır. Rakip oyuncu, ufak bir temastan kendini yere atıyor. Kasti bir şey de yok. VAR'ın o pozisyona müdahale etmesi garip. Bu şekilde Türk futbolu, büyük yara alıyor.

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!