comScore

Beşiktaş Beşiktaş

FETÖ Gökhan Gönül'ü dolandırdı mı? Yıldız futbolcudan sert cevap!

21 Aralık 2017, Perşembe 13:25
FETÖ Gökhan Gönül'ü dolandırdı mı? Yıldız futbolcudan sert cevap!

Beşiktaş'ın ve Milli Takımın yıldız futbolcusu Gökhan Gönül ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Gökhan Gönül ile haberi yapan gazeteci arasında tartışma yaşandı.

FutbolArena - Beşiktaş'ın ve Milli Takımın sağ beki Gökhan Gönül'ün FETÖ tarafından dolandırıldığı iddia edildi.


FETÖ, Gökhan Gönül'ü dolandırdı iddiası


Akşam gazetesinde Ercan Öztürk imzalı habere göre Balıkesir Karesi İlçesi 2. Kayabey Mahallesi 898 ada 11 parsel'deki 51 bin 200 metrekarelik tarlanın 25 bin 600 metrekarelik yarı hissesi 2016 yılında Gökhan Gönül'e 7.5 milyona satıldı. 

Geçtiğimiz günlerde istifa eden Ahmet Edip Uğur döneminde Fırıntaş A.Ş. Genel Müdürü olan ve KHK ile görevden alınan Kazım Boztaş, Kültür Sosyal İşler Daire Başkanı İrfan Sarıgül ile Mali Hizmetler Daire Başkanı ve Genel Sekreter Yardımcısı İslam Çur'un, tarlayı ilk olarak o dönem Balıkesirspor'da oynayan İlhan Eker'e satmak istediği öğrenildi.
Gönül'ün ilgisi üzerine İrfan Sarıgül, ‘Tay Tay Kazım' lakaplı FETÖ'cü Kazım Boztaş İstanbul'a giderek Gönül'e bir sunum yaptı. Gönül'ün tarlası, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın Balıkesir-Çanakkale Bölgesi 1/100.000 Ölçekli Çevre Düzeni Planı'na sokulmadı. Şimdi belediyenin tarlayla ilgili yeni bir plan yapıp yapmayacağı ise merak ediliyor.


Gökhan Gönül'den FETÖ haberine cevap


Gökhan Gönül hakkında çıkan haberle ilgili olarak twitter hesabından sert bir mesaj yayımladı ve "Siz susuyoruz diye hayırdır? Haber yapayım derken Siz o kırmızı çizgileride aştınız artık. Ağzından çıkanı kulağında duyacak!! Sen değil,senin 7 sülalen adımı FETÖ denilen vatan hainleriyle aynı cümle içinde kullanamaz!!" yazdı. 

İşte Gökhan Gönül'ün attığı o tweet...

 
Gökhan Gönül'ün bu tweetine haberin sahibi Ercan Öztürk'ten cevap geldi. Öztürk, Gökhan'a "Okuduğunu anla ondan sonra yanıt yaz. Senin arsa aldığın Kazım Bektaş hangi gerekçeyle görevinden alındı?? Haberde senin FETÖ'cü olduğuna dair ima var mı?" diye sordu. Gökhan Gönül bu soruyu cevapsız bıraktı. 

İşte Ercan Öztürk'ün Gökhan Gönül'e yazdığı cevap... Beşiktaş ile ilgili tüm gelişmeleri Beşiktaş Haberleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.