comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde Mehmet Ekici, Caner Erkin'i itti

23 Eylül 2017, Cumartesi 20:09
Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinde Mehmet Ekici, Caner Erkin'i itti

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin ilk yarısında iki takım futbolcuları arasında gergin anlar yaşandı. 

FutbolArena - Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında Spor Toto Süper Lig 6. haftasında oynanan derbi maçın ilk yarısında saha içerisinde gergin anlar yaşandı. Fenerbahçe'nin, Janssen'in golüyle 1-0 öne geçmesinin ardından iki takım futbolcuları arasında gerilim dolu dakikalar yaşandı. Caner Erkin, Janssen ve Mehmet Ekici 3'lüsü arasında derbide gerilim!


Beşiktaşlı Caner Erkin ile Mehmet Ekici arasında yaşanan olay


Spor Toto Süper Lig 6. haftasında oynanan Fenerabhçe - Beşiktaş derbisinin ilk yarısında iki takım futbolcuları arasında gerilim dolu anlar yaşandı. Fenerbahçe'nin 1-0 öne geçmesinin ardından önce Medel ile Fenerbahçeli futbolcu arasında yaşanan ikili mücadelenin ardından iki oyuncu da yerde kaldı.

Bu pozisyonun ardından bu kez Caner Erkin ile Janssen arasında tartışmaya dahil olan Mehmet Ekici, Caner Erkin'i itince Beşiktaş yedek kulübesi yerinden fırladı. Şenol Güneş 4. hakeme bu anı anlatırken, iki takım futbolcuları da büyük bir tartışma yaşadı. 
 

Fenerbahçe - Beşiktaş maçında Aykut Kocaman - Şenol Güneş tartışması


Öte yandan Fenerbahçe'nin, Beşiktaş derbisinde kazandığı penaltının ardından saha içinde gerilim dolu anlar yaşandı. Şenol Güneş bu karar tepki gösterirken, Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman ile Şenol Güneş arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı. 
Spor Toto Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)