comScore

Beşiktaş Beşiktaş

FB BJK Haberleri: Gürcan Bilgiç'ten Beşiktaş'a eleştiri: 'Anlayamamışlar'

04 Mayıs 2018, Cuma 12:14
FB BJK Haberleri: Gürcan Bilgiç'ten Beşiktaş'a eleştiri: 'Anlayamamışlar'

Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç, Fenerbahçe maçına çıkmayan Beşiktaş ile ilgili eleştirilerde bulundu.

FutbolArena Özel - Ziraat Türkiye Kupası'nda erteleme maçına çıkmayan Beşiktaş ile ilgili tartışmalar devam ediyor. Spor yorumcusu Gürcan Bilgiç, Beşiktaş camiasının aldığı kararın yanlış olduğunu dile getirerek, "Beşiktaş'ın göğsünde ay yıldız var. Niye var? Türkiye'yi temsil ettiği için. Hangi kulübü yönettiklerini anlayamamışlar" dedi.
 

BJK Haberleri: Gürcan Bilgiç'ten Beşiktaş'a Fenerbahçe eleştirisi


FutbolArena'ya değerlendirmelerde bulunan Gürcan Bilgiç şunları söyledi: 

"Normal bir maç olmadı. TFF zaten talimatlarında kaldığı yerden devam eder diyor. Cumhurbaşkanımız da aynısını söyledi. Büyük kulüplerin böyle bir inisiyatifi olmamalı. Onlar çünkü çisyon kulüpleri. İşleri sadece sahaya çıkıp maç kazanmak değil. Beşiktaş'ın göğsünde ay yıldız var. Niye var? Türkiye'yi temsil ettiği için. Hangi kulübü yönettiklerini anlayamamışlar. Bir anlık sinirle insanlar konuşabilirler ama koltukların sorumlulukları başka kararlar gerektiriyor. Bence yanlış karar verdiler."
 

Süper Lig şampiyonluk yarışı (Galatasaray, Başakşehir, Fenerbahçe, Beşiktaş)


Süper Lig'deki şampiyonluk yarışı hakkında da konuşan Gürcan Bilgiç, "Şampiyonluk yarışında 3 hafta kaldı. Galatasaray deplasmanda problem yaşıyor. 2 maçı da dışarıda. Fenerbahçe ve Başakşehir'in kalan 2 maçı içeride. Galatasaray için zorlu geçecek ama kağıt üzerinde favori. Fenerbahçe daha önce 3 kez son anda şampiyonluğu kaybetti, Galatasaray da bu sezon buna ortak olabilir." ifadelerini kullandı.

Bilyoner'den 2.000 TL BilyonPuan HEDİYE!