comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fatih Doğan, Beşiktaş'taki son gelişmeleri FutbolArena'ya aktardı

16 Nisan 2018, Pazartesi 18:53

Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile oynayacağı rövanş maçının hazırlıklarını sürdürürken Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan, Nevzat Demir Tesisleri'nden canlı yayın yapan FutbolArena TV'ye siyah beyazlı takımdaki son bilgileri aktardı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Ziraat Türkiye Kupası'nda Perşembe günü oynayacağı Fenerbahçe maçının hazırlıklarını sürdürdü. Siyah beyazlıların antrenmanını FutbolArenaTV canlı olarak aktarırken, idman sırasında Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan siyah beyazlı takımdan son gelişmeleri aktardı. 

Beşiktaş, Fenerbahçe ile Ziraat Türkiye Kupası'nda oynayacağı rövanş maçının hazırlıklarını sürdürürken FutbolArenaTV'nin antrenmanı canlı yayınla aktardığı sırada Fatih Doğan siyah beyazlı takımdaki son gelişmeleri bildirdi. 
"VİDA FENERBAHÇE MAÇINDA SAHADA"

Takımda morallerin gayet iyi olduğunu söyleyen Fatih Doğan, "Beşiktaş'ta moraller gayet yerinde .Şu anda Galatasaray ve hatta Yeni Malatyaspor maçından ziyade tamamiyle Fenerbahçe ile oynanacak kupa maçına odaklanılmış durumda." dedi. 

Son haftalarda ilk 11'de şans bulamayan Vida'nın performansı hakkında da konuşan Fatih Doğan, "Vida'nın antrenmanlardaki performansı iyi. Ancak o da şu anda bir uyum sürecinden geçiyor. Şenol Güneş, Fenerbahçe maçında Vida'yı ilk 11'de oynatacak. Hatta orta sahada da bir Necip hamlesi gelebilir ama buna önümüzdeki günlerde karar verilecek." diye konuştu. 


Beşiktaş Oğuzhan'ın sözleşmesini yeniledi mi?


Oğuzhan Özyakup'un sözleşmesinin henüz resmi olarak yenilenmemesi üzerine konuşan Fatih Doğan, "Oğuzhan'ın sözleşmesinde sorun yok. Aylar öncesinden söylediğimiz gibi yıllık 2, 2.5 milyon euro civarında 5 yıllık bir anlaşma söz konusu. Ancak burada Arsenal'e %30'luk pay ödeme durumu söz konusu olduğundan bu yüzden bekletiliyor olabilir. Basında Oğuzhan'la ilgilİ Fenerbahçe veya bir başka takıma gideceği yönündeki haberler doğru değil. Oğuzhan eğer Beşiktaş'tan ayrılırsa para kazandırarak gidecektir." dedi. 

"BEŞİKTAŞ'IN İYİ OYNAMASI İÇİN HAKEMLERİN MÜSADE ETMESİ LAZIM"

Fatih Doğan son olarak Fenerbahçe ile oynanacak kupa maçı öncesinde ise çarpıcı ifadeler kullandı. Doğan, "Beşiktaş'ın iyi oynaması için hakemlerin müsade etmesi lazım. Artık hakemlerin günümüz futbolunda sadece futbol oynamayı düşünen takımları ödüllendirmeli, zamandan çalan, oyunu soğutan, kaos yaratan ve bunun gibi futbol dışı unsurlardan beslenen takımları da cezalandırmalı." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Temmuz 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.