comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fatih Altaylı'dan Şenol Güneş iddiası! "Mecbur kalabilir"

01 Ağustos 2017, Salı 11:24
Fatih Altaylı'dan Şenol Güneş iddiası!

Habertürk Gazetesi'nden Fatih Altaylı, Şenol Güneş'in Milli Takım teknik direktörlüğünü kabul etmek zorunda kalabileceğini söyledi.

FutbolArena - Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş'in Milli Takım'ın başına geçeceği iddiaları her geçen gün artarak devam ediyor. Siyah beyazlı kulüp, TFF'nin Şenol Güneş'e teklif yaptığını ancak bu teklifin hem kulüp hem de deneyimli teknik adam tarafından kabul edilmediğini açıkladı. 

"BEŞİKTAŞ'A BÜYÜK DARBE OLUR"
Bloomberg TV'de değerlendirmelerde bulunan Fatih Altaylı, Şenol Güneş'in her şeye rağmen bu görevi kabul etmek zorunda kalabileceğini dile getirdi. Cumhurbaşkanı'nın istemesi durumunda bunun gerçekleşebileceğini ifade eden Altaylı şunları söyledi:

"Şenol Güneş'in Milli Takım'ın başına geçtiğini onun ağzından duymadan inanmam. Şenol Güneş'i eğer birileri çok isterse kabul etmek zorunda kalabilir. Beşiktaş'ın tavrı da ortada. İki takımı birden çalıştırmasını istemiyor. Böyle bir durumda ayrılık olursa da Beşiktaş'a büyük bir darbe olur. Bu durumdan da rakiplerini zayıflatarak kötü durumdan çıkmaya çalışan takımların olduğunu anlıyoruz."

Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

FutbolArena Haber Turu (18 Ekim 2019)

Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.