comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fatih Altaylı'dan Beşiktaş itirafı: 'Çuvalladım! Daha önce Hagi'de görmüştüm'

26 Şubat 2018, Pazartesi 21:28
Fatih Altaylı'dan Beşiktaş itirafı: 'Çuvalladım! Daha önce Hagi'de görmüştüm'

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisini Bloomberg TV'de yorumlayan Fatih Altaylı, Quaresma'ya yönelik övgü dolu ifadeler kullanırken, Aykut Kocaman'ı ise sert bir şekilde eleştirdi. 

FutbolArena - Beşiktaş'ın, Süper Lig 23. haftasında Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup ettiği karşılaşmayı Fatih Altaylı değerlendirdi. Bloomberg TV'de konuşan Altaylı, Aykut Kocaman'ı ağır bir dile eleştirdi. 


Beşiktaş 3-1 Fenerbahçe Fatih Altaylı'nın derbi yorumları


"DERBİDE ÇUVALLADIM"

Fenerbahçe'nin bu kadar kötü oynayacağını ve Aykut Kocaman'ın bu kadar kötü teknik direktörlük sergileyeceğini düşünmedim. Çünkü Beşiktaş bu ligin yaşlı takımlarından biri. Ne olursa olsun Almanya'dan bir miktar yorgunlukla döneceğinin, Fenerbahçe'nin sıkı bir savunma uygulamasıyla Beşiktaş'a kök söktüreceğini, Beşiktaş'ın Talisca ve Oğuzhan'ın olmadığı maçta gol yollarında zorlanacağını düşünmüştük. Fenerbahçe'yi daha şanslı görmüştük. Maç ilk yarım saat böyle oynandı. 30. dakikaya kadar Fenerbahçe 3-0'a getirebilirdi. Her ne kadar ilk gol bariz ofsayt olsa bile devamında Fernandao'nun değerlendiremediği pozisyonu var. 
"QUARESMA'DAKİ İFADEYİ DAHA ÖNCE HAGİ'DE GÖRMÜŞTÜM"

Bal yapmayan arı Quaresma, bal arısına dönüştü. Tek başına sırtladı takımını. Bu maç Quaresma'nın ilk yarıdaki trivelası ile döndü. Kameni'nin çıkardığı topta kornere doğru koşarken yüzünde bir ifade vardı ki, ben bu maçı kazanacağım diyordu. Ben bu ifadeyi Hagi'de görmüştüm daha önce. 

"HAKEM TARAFINDAN MAĞDUR TAKIM BEŞİKTAŞ! 4-5 OLABİLİRDİ"

Fenerbahçe'de kepazelik ortaya çıktı. Bir teknik direktör bu kadar mı basiretsiz mi olur! Bu kadar mı aciz olur! Aykut Kocaman'ın teknik direktörlük kapasitesine baktığın zaman vahim bir durum var. Önlem alamadı. Takım yaslandı da yaslandı. Ellerinden gelse kaleyi tribüne taşıyacaklardı. Niye pres yapamadın hiç? Senin en güçlü silahın üstelik. Dua etsinler! Hakem olmasa maç daha garip hale gelebilirdi. 4 veya 5'lik olabilirdi. Hakem tarafından mağdur taraf Beşiktaş. Ofsayttan gol yedi ve penaltısı verilmedi. 

Türkiye Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.