comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fabri'den Beşiktaş'a transfer yanıtı

01 Mart 2019, Cuma 09:24
Fabri'den Beşiktaş'a transfer yanıtı

Beşiktaş'ın yeniden kadroya dahil etmek istediği iddia edilen Fabri'den bu teklife sıcak baktığı öne sürüldü.

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig'de şampiyonluk yarışının uzağında kalan Beşiktaş'ta kaleci Loris Karius ile rekabet edebilecek iyi bir yedek kaleci takviyesi planlanıyor. Bu doğrultuda çalışmalarına başlayan siyah beyazlı yöneticilerin, Fulham'a sattıkları Fabri'yi yeniden transfer etmek istedikleri iddia ediliyor. İspanyol kalecinin de Beşiktaş'a dönmeye sıcak baktığı kaydedildi. 
 

Beşiktaş Haberleri: Fabri, Beşiktaş'a dönecek mi?


Takvim Gazetesi'nde yer alan habere göre, Fulham'da beklediği kadar süre alamayan Fabri'nin Beşiktaş'a dönmeye sıcak baktığı iddia edildi. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın Fabri'yi çok istediği ve bunun için gerekli adımları atacağı öne sürüldü. İngiliz ekibinden ayrılmak isteyen Fabri için siyah beyazlı yönetimin mayıs ayında resmi teklif sunacağı iddia edildi. 
 

Hasan Ali Kaldırım'ın Beşiktaş'a attığı gol


Sabah Gazetesi'ne özel açıklamalarda bulunan Hasan Ali Kaldırım, "Ben vurduğum açıdan sanki kalecinin hatası var gibi görmüştüm ilk başta. Ancak sonradan televizyondan izlediğimde Karius'un yapabilecek hiçbir şeyi olmadığını anladım. Top çok güzel yere gitmiş. O vuruşta yapacağı bir şey yoktu. Kadıköy'deki maçta bir şutum direkten dönmüştü. Bir tanesini Karius çıkarmıştı. Bu kez oldu. O da belki çok daha güzel oldu." dedi.

"BU AYAKLA MAÇA ÇIKAMAZDIM"
Sakatlığı olmasına rağmen derbiye çıkmak istediğini belirten Hasan Ali, "Zenit maçında sırf ben hatalıymışım gibi eleştirenler oldu. Bu hareketler onlaraydı. Sakattım ve normalde bu ayakla maça çıkmazdım ama Beşiktaş derbisinde oynamak istedim. Gol de ayrı mutluluk oldu" ifadelerini kullandı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"