comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Fabri ile Fernando Muslera takım arkadaşı oluyor

15 Şubat 2018, Perşembe 09:33
Fabri ile Fernando Muslera takım arkadaşı oluyor

Beşiktaş'ın başarılı kalecisi Fabri ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı. Fabri, Uruguay Milli Takımı'ndan davet bekliyor.

FutbolArena - Beşiktaş'ın deneyimli kalecisi Fabri, bu sezonun en başarılı isimlerinden biri olurken kariyerine ilişkin çok çarpıcı bir kararın eşiğinde.

Uruguay asıllı İspanyol kaleci, takımıyla birlikte sergilediği performansla dikkatleri üzerine çekmeyi başarırken milli takım için de umutlandı. İspanya Milli Takımı'nda hiç forma şansı bulamayan Fabri, daha önce de birçok kez dile getirdiği Uruguay Milli Takımı formasını giymek istiyor.
 

Fabri, Uruguay Milli Takımı'nda forma giyecek mi?


Fanatik'in haberine göre, Siyah-Beyazlı eldiven, konu hakkında "Uruguay beni çağırırsa teklifi kabul ederim. 2018 Dünya Kupası'na gitmek, böyle büyük bir turnuvada sahaya çıkmak ve bu tecrübeyi yaşamak benim için harika olur" diye konuştu. Fabri için son kararı Uruguay Milli Takım Teknik Direktörü Oscar Washington verecek.
Fabri, Uruguay Milli Takımı'na kabul edilirse Fernando Muslera ile birlikte takım arkadaşı olacak.
 

Fabri'nin Beşiktaş'ta sözleşmesi ne zaman bitiyor?


Beşiktaş'ın İspanyol kalecisi Fabri geleceği hakkında yaptığı açıklamada, "Kariyerimin en güzel zamanlarındayım. Yaptığım işten büyük keyif alıyorum. Her geçen gün kendimi daha da fazla geliştirmeye çalışıyorum. Geleceği düşünmüyorum şu anda. Beşiktaş'ta 1 yıl daha kontratım var ve sonrasında neler olacağını göreceğiz. Belki burada kalırım, belki Avrupa'da devam ederim, belki İspanya'ya dönerim veya bambaşka bir ülke... Daha fazla ülke, şehir tanımak istiyorum açıkçası. Şu anda hiçbir kapıyı kapatmıyorum." diye konuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"