comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Everton'ın Cenk Tosun için resmi teklifi Beşiktaş'a ulaştı

01 Ocak 2018, Pazartesi 23:06
Everton'ın Cenk Tosun için resmi teklifi Beşiktaş'a ulaştı

Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un transferi için Everton ile yapılan pazarlıklar sonucunda İngiliz kulübünün resmi teklifi siyah beyazlı kulübe ulaştı. 

FutbolArena Özel - Beşiktaş Transfer gündeminde hareketli saatler! Başkan Fikret Orman'ın yılbaşı tatili nedeniyle Güney Afrika'da olduğu dönemde yetki verdiği yöneticiler, İstanbul'a gelen Everton idarecileriyle Cenk Tosun'un transferinde 25 milyon euro'da anlaşma sağladı. Everton'ın imzalı teklifi de siyah beyazlı kulübe iletildi. BJK Transfer Haberleri FutbolArena'da!


Cenk Tosun'un son dakika Everton'a transfer haberleri


Geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen Everton yetkilileriyle Beşiktaş yönetimi arasında Cenk Tosun'un transferi için yapılan görüşmeler neticesinde 25 milyon euro'da anlaşma sağlandı. Başkan Fikret Orman yılbaşı tatili için Güney Afrika'ya giderken, Orman'ın yetki verdiği yöneticiler Everton yetkilileriyle görüştü. Öte yandan 25 milyon euro'da anlaşma sağlanmasının ardından Everton'ın bu teklifi imzalı bir şekilde 1 Ocak Pazartesi günü kulübe iletildi. 

FİKRET ORMAN SON BİR KEZ YÖNETİMLE GÖRÜŞECEK
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Güney Afrika'dan bugün dönüyor. Cenk Tosun'un transferi için Everton'dan gelen teklif üzerine bugün yönetimle bir kez daha görüşme yapacak. Bu görüşmenin ardından Everton'a resmi cevap iletilecek. Siyah beyazlı kulübün bu teklife evet demesi beklenirken, Cenk Tosun'a da Everton'da sağlık kontrolünden geçmesi için izin verilecek. 

Öte yandan İngiliz basınında çıkan 'Beşiktaş, Cenk Tosun için fiyatı arttırdı' yönündeki haberlerin de gerçekleri yansıtmadığı ortaya çıktı.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArenaHaber Turu (13 Şubat 2020)