comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Everton'dan Cenk Tosun açıklaması: "Çok iyi gidiyor"

19 Şubat 2018, Pazartesi 19:18
Everton'dan Cenk Tosun açıklaması:

Everton antrenörü Duncan Ferguson, Cenk Tosun'un performansı hakkında konuştu. 

FutbolArena Dış Haberler - Beşiktaş'tan sezon başında Everton'a transfer olan Cenk Tosun, teknik direktör Sam Allardyce tarafından uzun süre yedek bırakılınca İngiliz basınında ve özellikle taraftarlarca büyük eleştiri almıştı. Kulübün antrenörlerinden Duncan Ferguson ise Dubai kampında Cenk Tosun'un antrenman performansı hakkında övgü dolu ifadeler kullandı. 

Everton'ın antrenörlerinden Duncan Ferguson, Dubai'de sıcak havadaki antrenmanlara rağmen takımının temposunun gayet iyi olduğunu söylerken, Cenk Tosun'un ise performansından gayet memnun olduklarını belirtti. 
Duncan Ferguson yaptığı açıklamada, "Dubai kampında Cenk Tosun antrenmanlarda oldukça iyi ve goller atıyor. Takıma uyum konusuna mesafe kat etti. Önümüzdeki dönemlerde bizi çok büyük katkılar sağlayacak. Ondan çok şeyler bekliyoruz ve bunu da başaracak. Geldiği günden itibaren uyum sorunu yaşıyordu ama şimdi arkadaşlarıyla birlikte daha uyumlu bir şekilde çalışmaya başladı." diye konuştu. 


Cenk Tosun Everton'da kaç maç oynadı?


Beşiktaş'tan rekor transfer ücretiyle Premier Lig takımlarından Everton'a transfer olan Cenk Tosun, İngiliz ekibinde ligde 3 maçta 143 dakika görev aldı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (19 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.