comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Everton'da Sam Allardyce'ten yeni Cenk Tosun açıklaması: 'Her şeyi yaptık.'

01 Ocak 2018, Pazartesi 23:14
Everton'da Sam Allardyce'ten yeni Cenk Tosun açıklaması: 'Her şeyi yaptık.'

Everton Menajeri Sam Allardyce, Beşiktaşlı Cenk Tosun'un transferi için yeni bir açıklama daha yaptı. 

FutbolArena Dış Haberler - Everton menajeri Sam Allardyce'ten Cenk Tosun için yeni bir açıklama daha geldi. İngiltere Premier Lig'de Everton'ın, Manchester United'a kaybettiği maçın ardından röportajda Sam Allardyce transfer hakkında konuştu


Cenk Tosun Everton'a transfer oldu mu?


Everton menajeri Sam Allardyce geçtiğimiz gün Cenk Tosun'un transferiyle ilgili gelen soruya, Devre arasında yapılan transferler her zaman risk içerir. Ancak kariyerimde daha önce bu riski aldığım ve başarılı olduğum zamanlar oldu. Şimdi de bu riski almaya hazırım. Başarıyı getiren en önemli faktörlerden biri de bu çünkü." diye konuşmuştu. 

SAM ALLARDYCE'TAN YENİ AÇIKLAMA!
Everton menajeri Sam Allardyce, Cenk Tosun transferiyle ilgili olarak Manchester United maçının ardından röportajda, Bence Cenk Tosun'u transfer etmek için yapabileceğimiz her şeyi yaptık. Şimdi beklemek zorundayız, 24 saat içinde ne olduğunu göreceğiz." ifadelerini kullandı. 

"YAPABİLECEĞİMİZ HER ŞEYİ YAPTIK"

Öte yandan Everton menajeri Sam Allardyce'a, Manchester United maçının ardından düzenlenen basın toplantısında Cenk Tosun sorusu tekrar yöneltildi. Deneyimli teknik adam, "Yapabileceğimiz her şeyi yaptık. Teklifimiz ortada. 24 saat içinde gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini göreceğiz." açıklamasını yaptı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. SON 48 SAATTE NELER YAŞANDI?

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)