comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ersin Düzen - Tümer Metin: 'Beşiktaş'tan özür diliyoruz'

26 Aralık 2020, Cumartesi 23:52
Ersin Düzen - Tümer Metin: 'Beşiktaş'tan özür diliyoruz'

Ersin Düzen ve Tümer Metin, Beşiktaş'tan yapılan açıklama sonrası canlı yayında 'Bu şekilde düşünüldüyse Beşiktaş camiasından, Sergen hocadan" özür diliyoruz şeklinde konuştular. 

FutbolArena - Beşiktaş Beşiktaş İletişim ve Medyadan Sorumlu Başkan Danışmanı Erol Kaynar'ın resmi internet sitesinden, TRT Spor Staydum Programı Moderatörü Ersin Düzen ve yorumcusu Tümer Metin'in yorumlarıyla ilgili açıklamalarına canlı yayında yanıt verildi. 

Ersin Düzen ve Tümer Metin, Beşiktaş camiasından, Sergen hocadan özür dilediklerini söyledi. 

ERSİN DÜZEN

Ben hayatım boyunca hiçbir camianın, taraftarı, futbolcusu, yöneticisi kim olursa olsun kendi yapım ve karakterim itibariyle bu tarz söylemede bulunmadım. Hayatım boyunca böyle bir niyetle söylemde bulunmadım. Eğer o açıklamalarım küstah bir tavırla değerlendirilmiş ise Beşiktaş camiasının aklıyla dalga geçer gibi yorumlanmış ise bu konuda özür diliyorum. Erol Kaynar'dan, Erol abiden, Beşiktaş camiasından, Sergen hocadan özür diliyorum. Yaptığım açıklamalar küstah bir tavır olarak düşünüldüyse ben özür diliyorum. 

TÜMER METİN: 

Eleştirimizin dozu kaçabilir. Bizim de bazen ifade etmekte zorlandığımız zamanlar olur. Ben hayata böyle keskin duygularla yaklaşan bir adam değilim. Alnım açıktır. Ancak burnum hiçbir zaman kalkık olmamıştır. Anlıyorum. Hoyrat futbol ikliminde, konu maksadını tamamen aşan bir yere geldi. Özür dilemek ve affetmek büyüklüktür, hem erdemdir. Ben kendi adıma önce Sergen hoca değil, önce kaptamımdan, sonra Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen hocadan, camiadan, Necip kardeşimden de özür dilerim. Sürç-i lisan etmişizdir. Daha dikkat ederiz, daha doğru ifadeler kullanmaya çalışırız. Ancak hayat da bu kadar keskin değil. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"