comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ersan Gülüm'den Beşiktaş ve Milli Takım itirafı

16 Kasım 2019, Cumartesi 12:21
Ersan Gülüm'den Beşiktaş ve Milli Takım itirafı

Avustralya'da kariyerini sürdüren Ersan Adem Gülüm, Beşiktaş ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena Dış Haberler - Avustralya Ligi'nde Western United forması giyen Ersan Adem Gülüm, Beşiktaş dönemiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Siyah beyazlı takımda zor dönemler geçirdiğini belirten Ersan Gülüm, "Bugün Beşiktaş'a gitsem, herkesin beni çok iyi karşılayacağını biliyorum" dedi.

"BEŞİKTAŞ'A GİDERSEM İYİ KARŞILANIRIM"
The Sydney Morning Herald açıklamalarda bulunan Ersan Gülüm, "Beşiktaş zor zamanlarımda benim yanımda oldu. İki dizimden sakatlandığım dönemde benden kolayca vazgeçebilirlerdi. Bu iyiliğe karşılık vermek için maaşımda indirime giderek kulübe yardım etmek istedim. Taraftarlar, kulübe öncelik vermemden çok hoşlandı. Bugün Beşiktaş'a gitsem, herkesin beni çok iyi karşılayacağını ve çay veya kahve içmeye davet edeceklerini biliyorum. Ailem de Beşiktaş'tan iyi bir şekilde ayrılmamı istemişti ve biz bunu başardık." dedi. 

"TÜRKİYE'Yİ GERİ ÇEVİREMEZDİM"

Milli Takım seçimi hakkında da konuşan Ersan Gülüm, "Beşiktaş gibi büyük bir kulüpte oynuyordum ve A Milli Takım'dan gelen teklifi geri çeviremezdim. Ben o topraklardan ekmek yiyordum. Eğer Avustralya'yı seçseydim beni ateşe atarlardı. Taraftarlara da kötü görünürdüm" ifadelerini kullandı.

Son dakika Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"