comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Ersan Adem Gülüm, Beşiktaş'a geri mi dönüyor?

29 Mayıs 2018, Salı 19:48
Ersan Adem Gülüm, Beşiktaş'a geri mi dönüyor?

Avusturalya Ligi ekiplerinden Adelaide United takımında forma giyen Ersan Adem Gülüm'ün paylaşımı siyah beyazlı takım taraftarlarında heyecan yarattı.

FutbolArena - Beşiktaş forması altında Spor Toto Süper Lig'de başarılı bir şekilde mücadele ettikten sonra önce Çin Ligi'ne daha sonra Avusturalya Ligi ekiplerinden Adelaide United takımına transfer olan Ersan Adem Gülüm'ün paylaşımı siyah beyazlı taraftarlarda heyecan yarattı.


Ersan Adem Gülüm, Beşiktaş'a geri mi dönüyor?


2016 yılında Hebei China Fortune takımına 7 milyon Euro transfer bedeli karşılığında transfer olarak Beşiktaş'ın kasasına büyük bir kolaylık sağlayan Ersan Adem Gülüm ilerleyen sezonda yeniden Beşiktaş'a kiralık olarak katılmış ancak sakatlıklardan ötürü süre alamamıştı. 

Avusturalya Ligi ekiplerinden Adelaide United takımında forma giyen Ersan Adem Gülüm sosyal medya hesabından Türkiye paylaşımında bulundu. Türkiye biletini gösteren Ersan Adem Gülüm'ün bu paylaşımı yeniden Beşiktaş'a mı dönüyor şeklinde yorumlandı.
Siyah Beyazlı takımla ilgili son dakika gelişmelerine Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz.Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"