comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erol Bulut'tan takıma Beşiktaş maçı serzenişi: "Söylemiştim"

14 Ocak 2022, Cuma 23:09
Erol Bulut'tan takıma Beşiktaş maçı serzenişi:

Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, Beşiktaş mağlubiyetinden sonra açıklamalarda bulundu.

FutbolArena - Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, Beşiktaş'a 1-0 mağlup oldukları maçta hücumda istediklerini yapamadıklarını söyledi.

EROL BULUT'UN BEIN SPORTS'A AÇIKLAMALARI
"Önder hoca çok kaliteli ve değerli bir insan. Hayat kısa. Yaşadık biliyorsunuz. İyi geçinelim. Şu an Beşiktaş çıkışta. Önder hocanın gidişatı. Önder hoca ve Beşiktaş'a başarılar diliyorum. İyi mücadele ettik ama yetmiyor. Çıkarken çok pas hatası yaptık. Ön tarafa aktardığımızda topların duvara vurup geri gelmesi istediğimiz oyundan uzaklaştırdı. Merkezde top atılmayacağını oyuncularıma söylemiştim ama golü böyle yedik."

EROL BULUT'UN BASIN TOPLANTISI

Bulut, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, "İlk yarıda savunma anlamında istediğimizi oynasak da hücumda bunları yapamadık." dedi.

İlk yarıda yakaladıkları geçişleri değerlendiremediklerini vurgulayan Bulut, "İkinci yarıda Beşiktaş'ın zaten üzerimize geleceğini biliyorduk ama maalesef önde topu çok fazla ve çok çabuk kaybettik. Basit hatalar yaptık. Oyuncularıma merkezde topu fazla kullanmamamız gerektiğini söylesem de bu şekilde kaybettiğimiz topla golü yedik. Rakibe fazla gol pozisyonu vermedik. Kaybettiğimiz için üzgünüz." diye konuştu.

Son dakika Süper Lig Haberleri FutbolArena'da.

20 TL DEĞERİNDE BİLYONPUAN'I HEMEN AL!