comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu'nun Kasımpaşa - Beşiktaş tartışmalı pozisyon yorumları

08 Aralık 2019, Pazar 22:58
Erman Toroğlu'nun Kasımpaşa - Beşiktaş tartışmalı pozisyon yorumları

Erman Toroğlu, Kasımpaşa - Beşiktaş maçının tartışmalı pozisyonlarını yorumladı. 

FutbolArena - Süper Lig 14. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Kasımpaşa'yı 3-2 mağlup etti. Maçın ilk yarısında Kasımpaşalı Hafez'in gördüğü kırmızı kart dışında Beşiktaş'ın yediği ilk golden önce faul itirazları ardı. 


Kasımpaşa 2-3 Beşiktaş Erman Toroğlu A Spor yorumları


A Spor yorumcusu Erman Toroğlu, tartışmalı pozisyonları yorumladı. 


"KIRMIZI KART YANLIŞ. ATIBA HAKEME YEDİRMİŞ"
Atiba'nın pozisyonu net sarı. Adam zaten sakatlamaya gelmiyor. Atiba balıklama atlıyor ve yedirmiş hakeme. Çok net. Sabaha kadar tartışırım. Net bir şekilde sarı kart. 

"KASIMPAŞA'NIN İLK GOLÜNDEN ÖNCE FAUL VAR"

Kasımpaşa'da Mustafa Pektemek'in attığı ilk golden önce ofsayt ve Vida'ya faul yapıldığı yönünde itirazlarda bulunuldu. VAR çizgisine göre pozisyonda ofsayt olmadığı açıklanırken, Erman Toroğlu pozisyonun öncesinde Vida'ya faul yapıldığı yönünde yorum yaptı. 

"KOITA'YA TOPA VURMADA İKİNCİ SARI KART VERİLMEZ"

Koita'nın ilk yarıda düdükten sonra topa vurmasında Beşiktaşlı futbolcular sarı kart beklerken, pozisyonla ilgili yorum yapan Erman Toroğlu, "Aynısını Caner Erkin yaptı. Buna sarı kart verilmez. Ben vermem." ifadelerini kulandı. 

"KOITA - GÖKHAN GÖNÜL POZİSYONUNDA KOITA'YA SARI KART VERİRİM"

Erman Toroğlu Koita ile Gökhan Gönül arasındaki ikinci pozisyonda, "Ben topa gidiyorum. Sen benim suratıma bakarak topu kestiriyorsun. Ben de sana elimle böyle yapıyorum. Ancak bu pozisyona sarı kart veririm ben. Kırmızı kesinlikle değil." diye konuştu. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)