comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu'ndan Şenol Güneş'e: 'Ağlama şansı olur.'

14 Ocak 2018, Pazar 21:23
Erman Toroğlu'ndan Şenol Güneş'e: 'Ağlama şansı olur.'

Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma ile ilgili çıkan transfer iddiaları üzerine Erman Toroğlu Şenol Güneş hakkında olay açıklamalarda bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş'ta Ricardo Quaresma'nın sezonun ilk yarısında özellikle ligde sergilediği kötü performansın ardından taraftarlar da zaman zaman Portekizli yıldıza tepki gösterirken, Çin'den gelen 15 milyon euro değerindeki transfer teklifi iddialarıyla ilgili olarak A Spor'da Erman Toroğlu gündem yaratacak açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş'ta Quaresma ayrılıyor mu?


Ricardo Quaresma'nın Ocak ayında Çin'e gideceği iddiaları üzerine Erman Toroğlu şu ifadeleri kullandı:

"BEŞİKTAŞ'IN KARAR VERMESİ LAZIM"
Antalya kampında hep duyuyorum. Beşiktaş'ın aklı fikri Bayern Münih maçında. Bayern maçı ne olur deniliyor. Çok yanlış bu. Sen önce buradaki işini hallet. Bayern Münih maçı kaymaklı ekmek kadayıfının kaymağı. Sen önce ligi hallet. Burada tökezliyorsun. İki defa daha tökezlersen yakalama şansın sor. 

"ŞENOL GÜNEŞ SONRA DA AĞLAR"

Quaresma'yı ben veririm abi niye vermeyeyim. Turşusunu mu koracağım? Ayrıca kim ne derse desin. Şenol Güneş'in otoritesini sahada ve tribünde zayıflatan bir futbolcu. Şenol Güneş'in Quaresma'ya gücü yetmiyor kardeşim. Ne kadar net! Şenol Güneş Quaresma'nın gitmesini istemiyorum der ama ister. Sonra da kamuoyunda ağlar, Quaresma'yı da verdiniz, Cenk'i de verdiniz ne yapayım ben kardeşim deme ağlama şansı da var. İki türlü tereyağı Şenol Güneş için. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (26 Mart 2020)