comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu'ndan Şenol Güneş ve Fikret Orman'a: 'Çekin gidin!'

10 Mart 2019, Pazar 21:44
Erman Toroğlu'ndan Şenol Güneş ve Fikret Orman'a: 'Çekin gidin!'

Erman Toroğlu, Beşiktaş - Konyaspor maçını yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 25. haftasında sahasında Atiker Konyaspor'u 3-2 mağlup etti. A Spor'da Erman Toroğlu Şenol Güneş ve Fikret Orman hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. 


Beşiktaş 3-2 Atiker Konyaspor Erman Toroğlu A Spor yorumları


"BIRAKIN GİDİN BEŞİKTAŞ'I ARTIK"

İstemiyorlar seni. Başkanı da istemiyorlar. Beşiktaş'a yazık etmeyin ayıptır ya! Duman ettiniz Beşiktaş'ı 2 senedir. Quaresma ne dedi? Canım sıkılıyor dedi. Şenol Güneş'e net şekilde söylüyor taraftar. Çekin gidin! Beşiktaş'la oynadınız oynadınız bu hale geldi. Beşiktaş'ta bundan sonra dikiş tutmaz. 
"FİKRET ORMAN KAZANDI"

Fikret Orman ve Şenol Güneş seyirciye oynadılar. En son Fikret Orman istediğini yaptı ve o kazandı.


Aykut Kocaman'ın Beşiktaş maçı açıklamaları


tiker Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş maçının ardından rakibin kazanmaya daha yakın olduğunu söylemesine rağmen hakem kararlarına da sitem etti. 

"İSTEDİĞİMİZ SONUCU ALAMADIK NEDENLERİ VAR"

İstediğimiz sonuçla ayrılamıyoruz. Bunun nedenleri var tabi. Maç öncesi söylediğim gibi Beşiktaş'ın değişen oyun yapısı vardı. Değişen tarafı da oyun şiddetini merkezde arttırarak rakibi hatayı zorluyorlar. Kaptıkları toplarla hızlı hücum ve mümkün olduğunca sağ taraftan kaleye gelmeyi düşünüyorlar. 

"AYAĞIMIZDAKİ TOPU RAKİBE VERDİK"

İkinci yarıda oyuncu değişiklikleriyle biraz daha maçı sahanın her tarafında mücadeleye doğru götürme tarafına gittik. Beraberliği yakaladık ve oyunun ritmi bize döndü. Ancak son bölümdeki hatadan dolayı mağlup ayrıldık. Bütününe bakılırsa Beşiktaş daha fazla pozisyon buldu ve kazanmaya yakındı. İşin doğrusu bu. Öbür taraftan ayağımızdaki topu verdik. 

"NET PENALTI! GÖRMEMEK İÇİN KÖR OLMAK LAZIM"

Bu kadar net bir pozisyonu görmemek için kör olmak lazım. "Necip'in Amir'in dizine net hamlesi var. Çok net penaltı. Bunu görmemek için kör olmak lazım. Niye vermiyorsunuz penaltıyı? Derbe var. Bu darbe faul mü değil mi? Net darbe. Ayarlar meselesi bu. Ayarlanıyor gidiyor işler işte. Söylenecek bir şey yok. VAR sistemi var ama bakılmıyor.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"