comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu'na göre Beşiktaş'a galibiyeti getiren Sivas faktörü

22 Nisan 2019, Pazartesi 22:57
Erman Toroğlu'na göre Beşiktaş'a galibiyeti getiren Sivas faktörü

Erman Toroğlu, Sivasspor - Beşiktaş maçını yorumladı. 

FutbolArena - Spor Toto Süper Lig 29. haftasında Beşiktaş, deplasmanda Sivasspor ile karşı karşıya geldi. Beşiktaş'ın 2-1 kazandığı mücadeleyi A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 


Sivasspor 1-2 Beşiktaş A Spor Erman Toroğlu yorumları


"TEMPOSU DÜŞÜK BİR MAÇTI"

İlk yarı maçı seyrediyorsun. Beşiktaş 20 dakikalık bölümde iyi. Sivasspor'un 2 net pozisyonu var. Birini kaçırıyor, kaçırmak zor. Diğeri gol oluyor. İkinci yarı başlıyor. Temposu düşük bir maç. Hikaye olan bir maç. Beşiktaş geliyor, geliyor ama duvara çarpıyor. Burak Yılmaz'ın bir pozisyonu var sadece. 
"SİVASSPOR'DA ACEMİ BİR TEKNİK DİREKTÖR VAR"

Maç oynanıyor, oynanıyor. Bu arada Sivasspor inanılmaz derecede top kaybediyor. Alıyorlar topu, atıyorlar rakibe. Sivas'ın hocası 90'da iki oyuncu aldı ve Beşiktaş'ın lehine vakit geçirdi. O dakikadan sonra doldur boşalt başladı. Acemi teknik adam işte. Oyunun akışına kendini bırakırsan topçuyla birlikte koşarsın. Berabere gidiyor ya 1 puan kafi diyor. 

"BERABERE BİTECEK MAÇI BEŞİKTAŞ KAZANDI"

Burak Yılmaz inanılmaz bir gol attı gerçekten. Maçın geneline baktığımda beraberliğe doğru giden bir maçtı ama Beşiktaş kazandı. 

Erman Toroğlu ilk yarıda Burak Yılmaz'ın penaltı pozisyonuyla ilgili olarak ise, "İçime sinmedi" dedi. 

BURAK YILMAZ'A YABANCI MADDE ATILDI

Sivasspor - Beşiktaş maçının ilk yarısının bitiminde Sivassporlu taraftarlar, Burak Yılmaz'a uzun süre "Hırsız Burak" diye bağırırken soyunma odasına giderken sahaya atılan bir yabancı madde Burak Yılmaz'a isabet etti. 

Sivasspor - Beşiktaş maçının ilk yarısının bitiminde soyunma odasına giderken çıkış tünelinde Burak Yılmaz, kaffasına başına isabet eden yabancı maddeden dolayı yerde kaldı. Güvenlik güçleri araya girdi. Burak Yılmaz sonrasında kısa süreli tedavi gördükten sonra soyunma odasına gitti. Burak Yılmaz'a soyunma odasında buz tedavisi yapıldı. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!


ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!