comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu'na Beşiktaş'ta Candaş Tolga Işık'tan canlı yayında cevap!

25 Şubat 2018, Pazar 22:32
Erman Toroğlu'na Beşiktaş'ta Candaş Tolga Işık'tan canlı yayında cevap!

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin ardından A Spor'da Erman Toroğlu'nun "Vodafone Park'ta herhalde kaçak seyirci var da merdivenlerde oturuyor." sözlerine Candaş Tolga Işık canlı yayına bağlanarak yanıt verdi. 

FutbolArena - Beşiktaş yöneticisi Candaş Tolga Işık, Fenerbahçe derbisinin ardından A Spor canlı yayına bağlanarak Erman Toroğlu'nun "Herhalde kaçak seyirci var da merdivenlerde oturuyor." sözlerine cevap verdi. Canlı yayına bağlanan Candaş Tolga Işık şunları söyledi:

"KAÇAK SEYİRCİ DİYE BİR ŞEY OLAMAZ"
Kaçak seyirciye dair konuşmalar oldu. O yüzden bağlandım. Böyle bir şey yok. Eğer varsa bizim açımızdan da önemli. Bizim gözlemlerimiz böyle bir şeyin olmadığına dair. Vodafone Park bu konuda ciddi anlamda üst düzeyde gözlemlenen bir stat. Sizde böyle bir şey varsa bunu paylaşmanızı rica ediyorum. Seyretmediğim bir yayın için söylemek istemem ama eğer böyle bir şey varsa paylaşılmasını rica ediyorum. 

ERMAN TOROĞLU: "MERDİVENLER GÖRÜNMÜYOR"

Erman Toroğlu, "Sizin statta oynanan maçların bazılarında merdivenler çekimlerde görünmüyor." dedikten sonra Candaş Tolga Işık, "Bu hassas olduğumuz konu. Devre arasında seyirciler koltuklarına otururken, girerken, çıkarken orada  olduklarını görüyoruz. Biz bu konuda hassasız. O anonsları o yüzden yapıyoruz. Bundan bahsediyorsanız kaçak seyirciden değil, biletli seyirci için anons yapılıyor. Burada statta güvenlik kameralarımız var ve üst düzey güvenlik önlemlerimiz var. Hep birlikte de bakabiliriz. Kaçak seyirci söz konusu değil." diye konuştu. 

"TFF'DEN UYARI ALMIŞLIĞIMIZ YOK"

Erman Toroğlu, "Görüntülere bakıyorum, simsiyah görüntü var ve hiç koridor görünmüyor. Siz hiç TFF'den uyarı aldınız mı?" diye sorunca Candaş Tolga Işık, "Kaçak seyirci için TFF'den uyarı almışığımız yok. Bizim stadımızda kaçak seyirci olması söz konusu değil. O anki heyecanla aralarda duruyorsa bu başka bir şey. Ancak biletsiz, kanun dışı olmaması gereken seyirci varsa bunu kabul etmemiz mümkün değil. Merdiven boşlukları dolu ve onlar biletli seyirci." dedi.

Son olarak Candaş Tolga Işık'ın "Hocam hiç Vodafone Park'a maç izlemeye geldiniz mi?" sorusuna Erman Toroğlu "Hayır" yanıtını verince Candaş Tolga Işık, "Gelin bir gün misafirimiz olsun." dedi.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Mert Nobre: "Atatürk sadece Türkiye değil dünya lideri"