comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu'na Ali Ece'den olay Beşiktaş göndermesi! "İzle de öğren!"

22 Kasım 2017, Çarşamba 03:24
Erman Toroğlu'na Ali Ece'den olay Beşiktaş göndermesi!

Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde Porto ile 1-1 berabere kalarak gruptan çıkmasının ardından Tivibuspor'da Ali Ece, Erman Toroğlu'na flaş bir göndermede bulundu. 

FutbolArena - Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde Porto ile 1-1 berabere kalarak gruptan lider olarak çıkmayı garantiledi. Sezonun başlarında A Spor yorumcusu Erman Toroğlu'nun siyah beyazlılar hakkında, "Bu takımdan Şampiyonlar Ligi'nde bir halt olmaz. Çünkü orta sahası yok." yorumuna Ali Ece'den gönderme geldi. Daha önce Erman Toroğlu'nun Oğuzhan hakkında söylediklerine sert tepki gösteren Ali Ece, bu kez de Toroğlu'nun Beşiktaş ile alakalı Şampiyonlar Ligi yorumuna gönderme yaptı. 


Beşiktaş - Erman Toroğlu A Spor yorumları


Hatırlanacağı üzere Süper Lig'in ilk haftalarında Beşiktaş'ın yaşadığı puan kayıpları üzerine siyah beyazlı takımın orta sahasının olmadığını söyleyen Erman Toroğlu, "Bu takımdan Şampiyonlar Ligi'nde bir halt olmaz. Çünkü orta sahası yok." şeklinde yorumda bulunmuştu. Beşiktaş - Porto maçının ardından Tivibuspor'da mücadeleyi yorumlayan Ali Ece ise Toroğlu'na göndermede bulundu. 

"CENK TOSUN TEREYAĞI'NDAN KIL ÇEKER GİBİ."
Cenk'in için kramponundan Kartal çıkardı diyebiliriz. Hava topunda iki rakip arasından yükseliyorsun ve topu alıyorsun. Bir de burada Cenk Tosun çizgiye ezbere gitmedi. Topu sadece saklamak için değil. Topu kaybetmeden nasıl arkadaşıma kazandırırım diye düşündü. Çok hızlı düşündü ve dribblingler ile resmen şiir yazdı. Gerçekten ayağının dışıyla birden topu Talisca'ya çıkarması büyük iş. Ofsayta düşürmeden, rakipten 3 futbolcu var, onlara değdirmeden çıkardı topu. Tereyağından kıl çeker gibi veya lüfer'i iyi pişirince ortadan kılçığı tak diye çıkarırsın ya aynen öyle yaptı Cenk Tosun. 

"BEŞİKTAŞ ŞAMPİYONLAR LİGİ'NDE REZİL OLUR DİYEN NE YAPIYOR ŞİMDİ?"

Yemek muhabbeti yapmışken, Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde fark yer, rezil olur diyen ne yiyor, ne içiyor acaba şu anda? Ona da selamlar. Maç izlerse biraz futbol bilgisini ve yorumculuğunu geliştirir belki. Cenk Tosun'u izleyip de öğrensin. Önce maç izlemesi lazım ama."

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena Haber Turu (28 Ekim 2020)