comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu'na A Spor'da Şenol Güneş göndermesi! 'Ne çabuk döndün ya!'

15 Kasım 2017, Çarşamba 20:58
Erman Toroğlu'na A Spor'da Şenol Güneş göndermesi! 'Ne çabuk döndün ya!'

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in milli takımın başına geçmesi gerektiğini söyleyen Erman Toroğlu'na, Kemal Belgin'den eleştiri geldi 

FutbolArena - Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş için "Milli takımın başına." gelmeli diyen A Spor yorumcusu Erman Toroğlu'na, yine A Spor'un bir diğer yorumcusu Kemal Belgin'den canlı yayında yanıt geldi. 

A Milli Takımın Arnavutluk'a 3-2 kaybettiği maçın ardından "Çare Şenol Güneş." diyen Erman Toroğlu, "Kulüp ile milli takımın aynı anda çalıştırılmasına karşıyım ama Şenol Güneş'ten başkası şu anda milli takımı kurtaramaz. Beşiktaş'tan izin alacaksın ve milli takımın başına geçmelisin." ifadelerini kullandı. 
Öte yandan A Spor'da 90'a programı yorumcusu Kemal Belgin ise Erman Toroğlu'nun Şenol Güneş tavsiyesini eleştirdi. 

"BU KADAR ÇABUK DÖNMEYİN YA!"

Erman Toroğlu'nun Arnavutluk maçından sonra Milli takımın başına Şenol Güneş'in geçmesi gerektiğini hatırlatan Kemal Belgin, "Ya Erman Toroğlu sen 1, 1.5 senedir Şenol Güneş'in canına okudun. Şimdi tatlı hoca mı oldu? Yapmayın ya! Böyle çabuk dönmeyin. Kalın bir yerde." ifadelerini kullandı.
 

Erman Toroğlu - Şenol Güneş milli takım haberleri


Peki Erman Toroğlu ne demişti? Toroğlu, Arnavutluk maçının ardından A Spor'da, "1 sene izin alacaksın, gelecek maça kadar burayı organize edeceksin. Beşiktaş'tan izin alacaksın. Ben kulüp ve milli takım aynı anda çalıştırmaya karşıyım. O yüzden izin alacaksın 1 sene. En azından 3-4 seneyi kurtarırız abi. Şenol Güneş'ten başka çare yok. Kimse kusura bakmasın ama tek çare Şenol Güneş. Ondan başkası milli takımı toparlayamaz. Kardeşim Beşiktaş'ı çalıştırsın. 10-12 ay boşsun sonuçta." diye konuşmuştu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (21 Ekim 2020)