comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu: "Talisca ve Beşiktaş'ın verilmeyen penaltısı..."

17 Şubat 2018, Cumartesi 00:17
Erman Toroğlu:

Konyaspor - Beşiktaş maçının hakemi Alper Ulusoy'un kararlarını A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 22. haftasında deplasmanda Atiker Konyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Hakem Alper Ulusoy'un kararları oldukça tartışıldı. Maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu tartışmalı pozisyonları yorumladı. 


Konyaspor 1-1 Beşiktaş Alper Ulusoy'un hakem kararları (Penaltı, Talisca, kırmızı kart)


Erman Toroğlu maçın arıdndan A Spor'da Konyaspor - Beşiktaş maçının tartışmalı pozisyonlarını yorumladı. 

"KONYASPORLU FUTBOLCU ATILMALIYDI"
Talisca'nın pozisyonunda Konyasporlu futbolcu ceza sahasında tam bırakıyor ve Talisca vuruyor. Hakem şunu yapacaktı. Önce avantaj oynattın. Ceza alanına girerken tuttu, bıraktı ve Talisca kontrolsüz vurdu. Geri dön, faulü ver ceza alanı dışında. Defans oyuncusuna sarı kart göster, frikiği attır. Konyasporlu futbolcunun sarı kartı var, oyundan atacaksın. 

"JAHOVİC'İN İPTAL EDİLEN GOLÜ DOĞRU KARAR"

Jahovic'in iptal edilen golü hakkında konuşan Erman Toroğlu, "Hava topu mücadelesinde Jahovic, Pepe'ye faul yapıyor. Karar doğru." diye konuşurken, devrenin sonuna doğru Konyasporlu futbolcuların Tolgay Arslan'ın pozisyonunda beklediği penaltı için, "Hakem penaltı verse bir şey diyemezsin. Top ele gelse penaltı ama karından geliyor." diye konuştu. 

TALİSCA'NIN SARI KART GÖRDÜĞÜ POZİSYON:

Erman Toroğlu Beşiktaş cephesinin en faza sinirlendiği Talisca'nın sarı kart gördüğü pozisyon hakkında ise, "Net bir şekilde faul ve kart yok." diye konuştu. 

"LENS'İN POZİSYONU PENALTI"

Erman Toroğlu ikinci yarıda karşı karşıya kaçırdığı pozisyonda yerde kalan Lens'in pozisyonuyla ilgili olarak, "Penaltı." yorumunu yaptı. 


Pepe'nin Konyaspor maçında çizgiden çıkardığı top


Konyaspor cephesi Pepe'nin elle oynama gerekçesiyle penaltı ve kırmızı kart beklediği pozisyon hakkında Erman Toroğlu, "Top kafadan sekiyor. El resmen top geçmesin diye açık. Penaltıyı vereceksin burada." ifadelerini kullandı. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (24 Eylül 2018)


Canlı iddaa sonuçları için tıklayın.