comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu: "Quaresma'ya tahrik var, alacağı ceza..."

04 Mart 2018, Pazar 17:09

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin ardından PFDK'ya sevk edilen Quaresma'nın alacağı ceza hakkında Erman Toroğlu değerlendirmelerde bulundu. 

FutbolArena - Ziraat Türkiye Kupası yarı final ilk maçında Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında Vodafone Park'ta oynanan derbide kırmızı kart gören Quaresma, sportmenliğe aykırı hareket ve saldırı nedeniyle PFDK'ya sevk edildi. Quaresma'nın kaç maç ceza alacağı konusunda A Spor'da Erman Toroğlu görüşlerini dile getirdi. 


Ricardo Quaresma'ya kaç maç ceza gelecek?


Karabükspor - Galatasaray maçının ardından A Spor'da Ricardo Quaresma ile Josef de Souza'nın pozisyonunu yorumlayan Erman Toroğlu şunları söyledi:

"JOSEF BAŞLANGIÇTA TAHRİK EDİYOR"
Josef de Souza tahrik ediyor. Quaresma uymasın doğru ama kasıtlı tahrik var. Odun atıyorsun içine. Bir defa yaptığı iş çok abartılı Josef'in. Hakeme baktı ve kendini yere attı. Hiç acımayacaksın abi! Çat çat iki futbolcuya da kırmızı kart göstereceksin. Eğer o anda Josef de Souza'ya da kırmızı kart gösterseydi iş bitmişti ve maç şahane olurdu. 

"HAKEMİ YALNIZ BIRAKTILAR"

Olayların içine Volkan geliyor. Aykut Kocaman geliyor futbolcuları çekmek için. Buradaki yardımcı ile dördüncü hakem neredeler? Hakem tek başına orada. Çok zor durumda kaldı. Öbür yardımcı yedek kulübelerine hakim olsun. Gelin hakeme yardımcı olsun. Yarın öbürgün bu hakem dayak yerse ne olacak? 

"DİSİPLİN KURULU 3 MAÇ VERİR, TAHKİM 2'YE İNDİRİR"

Quaresma'nın pozisyonunda ilk başlangıçta tahrik var. Disiplin Kurulu 3 maç verir, Tahkim Kurulu 2'ye indirir. Tahrik var çünkü. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (18 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.