comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu: "Helal olsun Serdar Tatlı'ya!"

31 Mart 2021, Çarşamba 20:09
Erman Toroğlu:

Erman Toroğlu, Süper Lig 32. haftasındaki hakem atamalarını değerlendirdi ve çarpıcı yorumlarda bulundu. 

FutbolArena - Süper Lig 32. haftasındaki hakem atamalarını A Spor yorumcusu Erman Toroğlu değerlendirdi. 

"TÜRKİYE'DE BİR İLK YAŞANIYOR"
Türkiye'de bir ilk yaşanıyor. Sadece Beşiktaş için değil. Bugün bu olaylardan sonra biraz ders çalıştım. Mete Kalkavan, 2009 Trabzonspor - Gençlerbirliği maçı 2-2 biten maçtan sonra Trabzonspor tarafından istenmedi. Bu hafta Trabzonspor maçına gidiyor.  2.5 yıl önce Fenerbahçe - Galatasaray maçı skor 2-2. Galatasaray takımı bir daha Fırat Aydınus'u istemediklerini söylüyor. Fırat Aydınus bu hafta görevde.  Cüneyt Çakır, Fenerbahçe tarafından bir daha istenmedi. Bu hafta Cüneyt Çakır, Fenerbahçe maçına veriliyor. 

"HALİL UMUT MELER 1 SENE ÖNCE YAKIN ARKADAŞLARINA HAKEMLİK BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ DEĞİL DEMİŞ"

Gelelim Halil Umut Meler'e. Hiç tanımam. Fena da hakem değil. Halil Umut Meler 1 sene önce hakemlik benim için önemli değil demiş yakın arkadaşlarına. Sergen Yalçın, Beşiktaş'ı iyi götürüyor. Sergen Yalçın'ı beğenirim de. Davranışları iyidir. Fenerbahçe maçından sonra konuşmalarını yadırgadım. Çünkü maçın 1-1 bitmesindeki sorumluluk Halil Umut Meler'de değil. Hata Sergen Yalçın'daydı o gün. Halil Umut Meler ufak hatalar yaptı ama büyük hata yapmadı. Doğru bir idare gösterdi. 10 üzerinden 7 veya 7.5 veririm o maçta. 

"HELAL OLSUN SERDAR TATLI'YA"

Aferin Serdar Tatlı'ya. Halil Umut Meler'i verdi. Diğer büyük takımların istemediği hakemlerin de hepsini verdi. Serdar Tatlı helal olsun sana. Son derece doğru yaptın. Aynen devam et. Bilinçli yapıldı bence ve doğru yapıldı. Ben o hakemi istemiyorum ne demek. Helal olsun Serdar Tatlı'ya! Büyük takımsanız hakem konuşmayacaksınız, adam gibi top oynayacaksınız. 

Süper Lig Haberleri FutbolArena'da!

ARKADAŞINI GETİR 50 TL BİLYONPUAN AL!