comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu: 'Galatasaray'ı Beşiktaş karşısında Allah korudu.'

02 Aralık 2017, Cumartesi 21:54
Erman Toroğlu: 'Galatasaray'ı Beşiktaş karşısında Allah korudu.'

Beşiktaş'ın, Galatasaray'ı 3-0 mağlup ettiği maçı A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 14. haftasında Galatasaray'ı 3-0 mağlup etti. Maçın ardından A Spor'da Erman Toroğlu müsabakayı yorumladı. 


Beşiktaş 3-0 Galatasaray A Spor Erman Toroğlu yorumları


Beşiktaş, Süper Lig 14. haftasında Galatasaray'ı 3-0 mağlup etti. Maçın ardından Erman Toroğlu şunları söyledi:

Galatasaray, Tudor ile iç sahada farklı oynuyor. İlk defa Galatasaray'ı bu kadar ciddi oynarken gördüm. Maçtan evvel çok konuşuldu kadro, savunma ve taktik tercihleri. Doğru işler yaptı Galatasaray. Eski macerayı bırakmış. Trabzon ve Başakşehir maçlarındaki saçma sapan işler yok. Beşiktaş'a nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynuyor. Oynuyor ama Gomis'i fazla tek bırakıyorlar. Yanına adam sokamıyorlar. Beşiktaş bunu yapıyor. Geriye de kalabalık geliyor, ileriye de kalabalık gidiyor. Duran toplarda geliyorlar sadece. 
"GALATASARAY'I ALLAH KORUDU"

"Futbolcuların oyundan koptuğu sırada Galatasaray'ı Allah korudu. İkinci yarıda Beşiktaş hakemi de kurtardı. Yoksa Fırat Aydınus'un çok tartışmalı kararları vardı. Galatasaray bu teknik adamla yapamaz."

"GALATASARAY'IN İYİLİĞİNE OLMADI"

"Yönetim şunu düşünüyor. Başakşehir'in önünde takım. Biz bunu gönderirsek bir kısım seyirci takım lider niye gönderiyorsunuz diyecek. Sonuçta Tudor buraya kadar getirdi de diyebilecekler. Galatasaray'ın iyiliğine olmadı bu skor. 6-0 olsa Galatasaray kurtulurdu."

Süper Lig ile ilgili tüm gelişmelere Türkiye Süper Lig Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.