comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu: 'Bursaspor - Beşiktaş maçları çok tuhaf.'

02 Şubat 2018, Cuma 20:56
Erman Toroğlu: 'Bursaspor - Beşiktaş maçları çok tuhaf.'

Bursaspor - Beşiktaş maçının ilk yarısını A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Süper Lig 20. haftasında Bursaspor, Beşiktaş karşısında ilk yarıyı 2-1 önde tamamladı. Devre arasını A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 
 

Bursaspor - Beşiktaş Erman Toroğlu'nun yorumları


"HER AN HAZIRLIKLI OLUN"

Bursaspor - Beşiktaş maçları benim hakemlik dönemim dahil hep enteresan işlere gebedir. Daha şu anda bir şey olmadı. Şu ana kadar benim beklediğim anormal bir olay yok. Bu tip maçlarda öyle işler olur ki, 3-4 gün konuşulur. Her an hazırlıklı olun. Bursaspor - Beşiktaş maçlarında bir şey oluyor abi. Birbirlerine karşı taraftarları da tuhaftır. Goller, ofsaytlar, penaltılar, atılmalar, tartışmalı olur her zaman. 
"BEŞİKTAŞ BİR ŞEY OYNAMIYOR"

Beşiktaş takımı bir şey oynamıyor. Adriano'nun çok güzel golü var. Ancak onun dışında takımda bir şey yok. Beşiktaş golden önce de, golden sonra da bir şey oynamadı. Bursaspor takımını ilk defa bu kadar hırslı görüyorum. İnanılmaz basıyorlar. 

"TUHAF ŞEYLER OLABİLİR"

Medel tehlikede. Bursalı oyuncular tehlikede. Hakem tehlikeli. Sarı kartlı çok oyuncu var. Hakemin de ne yapacağı belli değil. Tuhaf şeyler olabilir. Büyük ihtimalle oyuncu atılacak. Hakem içeri giderse eğer bir daha gelmez.

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena haber turu (20 Eylül 2018)


Tüm dünya liglerinde dünkü maçlar ve sonuçları.