comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu: 'Beşiktaş'ta bir tuhaflık var'

18 Mart 2018, Pazar 21:38

Beşiktaş'ın deplasmanda Medipol Başakşehir'e karşı aldığı mağlubiyeti maçın ardından Erman Toroğlu yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 26. haftasında deplasmanda Medipol Başakşehir'e 1-0 mağlup olarak şampiyonluk yarışında ağır yara aldı. Beşiktaş'ın aldığı mağlubiyeti ve ortaya koyduğu futbolu A Spor'da Erman Toroğlu yorumladı. 


Erman Toroğlu'nun Başakşehir 1-0 Beşiktaş A Spor yorumları


Erman Toroğlu hafta arasındaki Bayern Münih maçına dikkat çekerek, "Şenol Güneş o maçta Beşiktaş'ta as futbolcuları oynatmadı. Taraftar tribünleri doldurdu ve Bayern Münih karşısında as futbolcuları sahada bekliyordu. Bugün Başakşehir maçındaki futbolcuların da performansı kötüydü. Başakşehir o kadar rahat oynadı ki... 10 kişi kalmalarına rağmen Beşiktaş dolduruyor ama çok rahat oynadılar." dedi. 

Erman Toroğlu ayrıca, "Beşiktaş'ta Şampiyonlar Ligi sonrasında darbeler alabilir. İnşallah yanılırım ama Beşiktaş'ta bir tuhaflık var. Disiplin anlayışı, oyuncuların tavırları... Beşiktaş'ta cidden bir tuhaflık var." diye konuştu. 
"BAŞAKŞEHİR SİSTEM TAKIMI"


Beşiktaş nasıl kazanıyor? Şahıs çıktı maç kazandı. Başakşehir öyle oynamıyor. Adebayor ve çocukları. Bir sistem var. Bir sistem takımı. Başakşehir'i şampiyonluk yarışında diğer takımlara nazaran ayıran en büyük özelliği bu. 

Siyah Beyazlı takımla ilgili tüm gelişmelere Beşiktaş Haberleri sayfasından ulaşabilirsiniz. 

FutbolArena akşam haberleri turu (15 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.