comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu: "Beşiktaş'ın Fenerbahçe derbisinde penaltısı verilmedi"

02 Mart 2018, Cuma 01:07

Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin tartışmalı pozisyonlarını yorumlayan Erman Toroğlu, siyah beyazlı taraftarların tepki gösterdiği Hasan Ali ile Ryan Babel arasındaki mücadele için ne söyledi?

FutbolArena - Beşiktaş ile Fenerbahçe arasında Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanan ve 2-2 sona eren derbiye hakem Fırat Aydınus'un kararları damgayı vurdu. Quaresma, Alper Potuk ve Volkan Demirel'in kırmızı kart gördüğü müsabakada tartışmalı pozisyonları yorumlayan Erman Toroğlu, Beşiktaş taraftarlarının tepki gösterdiği son dakikada Fenerbahçe ceza sahasında Babel ile Hasan Ali arasındaki mücadeleyi de değerlendirdi. 


Beşiktaş - Fenerbahçe Fırat Aydınus'un gösterdiği kırmızı kartlar ve tartışmalı pozisyonlar (A Spor Erman Toroğlu)


Beşiktaş - Fenerbahçe derbisinin tartışmalı pozisyonlarını yorumlayan Erman Toroğlu, Fırat Aydınus'un gösterdiği kırmızı kartların doğru olduğunu söyledi. 

Erman Toroğlu maçın son dakikalarında Fenerbahçe ceza sahasında Ryan Babel ile Hasan Ali arasında yaşanan mücadelede yerde kalan Babel'in penaltı beklentisi hakkında, "Hakem gördü veremedi, vermedi. Penaltının babası bu." yorumunu yaptı. 


Ricardo Quaresma'nın Fenerbahçe maçında gördüğü kırmızı kart


Öte yandan derbide ikinci yarıda kırmızı kart gören Ricardo Quaresma'nın ne ceza alacağı merak konusu. Portekizli yıldızın kırmızı kartıyla ilgili tüm detaylar ve kaç maç ceza alacağı yönündeki bilgilere ulaşmak için tıklayın 
Türkiye Kupası Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena haber turu (16 Ağustos 2018)


Tüm dünyadan anında canlı skorlar burada.