comScore

Beşiktaş Beşiktaş

Erman Toroğlu: 'Beşiktaş'ın 2 penaltısı ve Denizlispor'un 2 kırmızısı verilmedi'

10 Kasım 2019, Pazar 23:16
Erman Toroğlu: 'Beşiktaş'ın 2 penaltısı ve Denizlispor'un 2 kırmızısı verilmedi'

Erman Toroğlu, Beşiktaş - Denizlispor maçının tartışmalı pozisyonlarını yorumladı. 

FutbolArena - Beşiktaş, Süper Lig 11. haftasında sahasında Denizlispor'u 1-0 mağlup etti. Beşiktaş yönetimi maçın ardından hakem Özgür Yankaya'nın her iki yarıdaki kararlarına tepki gösterirken, A Spor yorumcusu Erman Toroğlu bu pozisyonları değerlendirdi. 
 

Beşiktaş 1-0 Denizlispor Erman Toroğlu A Spor yorumları


Erman Toroğlu maçın ilk yarısında Caner Erkin'in büyük tepki gösterdiği ve itirazdan dolayı sarı kart gördüğü pozisyonla ilgili olarak, "Denizlispor futbolcusunun Bergdich'in, Caner Erkin'e ilk yarıda yaptığı hareket kırmızı kart. Bunu VAR'a çağırdığı kırmızı kart verilir." dedi. 

"LJAJIC VE DIABY'YE YAPILAN PENALTI"
Beşiktaş - Denizlispor maçının ilk yarısında Adem Ljajic ve Diaby'nin penaltı beklediği pozisyonlarla ilgili olarak yorumda bulunan Erman Toroğlu, "Ljajic'in pozisyonu penaltı. Hakem tamam göremedi diyelim ama VAR var. Eğer VAR da görmüyorsa VAR kör demektir. Metin Şentürk olsa görürdü. Mustafa Yumlu, topu bırakarak dirsek ve kol ile Diaby'yi engelliyor. Ondan sonra kendini atıyor Mustafa Yumlu. Hareket net bir şekilde penaltı." dedi. 

DIABY'YE YAPILAN HAREKET NET KIRMIZI KART
Beşiktaş taraftarlarının büyük tepki gösterdiği Sackey'in ikinci yarıda Diaby'ye yaptığı faul ile ilgili yorumda bulunan Erman Toroğlu ise direkt kırmızı kart dedi. 

Beşiktaş Haberleri FutbolArena'da!

FutbolArena Haber Turu (25 Şubat 2020)